Menu

Facebook, Google, Youtube, Sisuturundus jne reklaamid

Vorumaateataja.ee internetikeskkonda külastab iga nädal ligi 180 000 lugejat, mis on mitu korda rohkem kui elanikke Võru maakonnas. Jälgijaid on Lätist Ladina-Ameerikani. Andmed on mõõdetud Google Analyticsi kaasabil ja on 100 protsenti tõesed, kuna Google Analyticsi andmeid ei ole võimalik kallutada. Viimane mõõtmine toimus 2018. aasta juunis.

Pakume kajastamist internetis mitmel viisil:

Facebooki reklaamid

Meie kaasabil saate oma tooteid võimalikult kiiresti Võrumaa Teataja Facebooki lehekülgedel tutvustada. Kajastamine meie Facebooki gruppides on teile tasuta, kui olete meie reklaamiklient ning tellinud reklaampinna Võrumaa Teataja digi- või paberlehes või veebikeskkonnas www.vorumaateataja.ee. Võrumaa Teataja erinevatel Facebooki lehekülgedel on kokku üle 50 000 jälgija.

Peale selle korraldame ka mitmesuguseid Facebooki mänge, mida oleme nüüdseks edukalt läbi viinud juba üle 500. Facebooki mängud aitavad samuti viia info võimalikult paljude huvilistena ja promoda üritust, toodet või teenust.

LISAINFO reklaam@vorumaateataja.ee

Sponsoreeritud postitused (sisuturundusartiklid), mis soovi korral sisaldavad dofollow linki:

Tekstireklaamid on väga kasulikud neile, kes teavad, kui võimsad kanalid on Facebook, Google, Youtube jne. Meie kaasabil saate viia oma reklaamitava toote võimalikult kaugele ja võimalikult paljude lugejateni.

Kuidas töötavad tekstireklaamid?

Tekstireklaami puhul on vaja võimalikult head tootetutvustust, korralikku fotot/fotosid ja head pealkirja. Meie keskkonda lisades optimeerime teie tooted Google'i otsingumootorite jaoks võimalikult lihtsasti kättesaadavaks ja juba nädala jooksul on teie tooted leitavad erinevates otsingumootorites üle maailma. Tekstide sisse saab peita ka erinevaid suunamisreklaame (dofollow link) kindlale kodulehele jne. Teie tellitud tekstireklaamid ei kao Google'i otsingumootorist kunagi.

Toome ka mõne näite, kuidas ennast reklaamida:

1. TVPlay Home tõi müügile ainulaadsed telepaketid

2. Alexela tagab kütusemüügiga kindla kvaliteedi

3. Tahvelarvuti valimine töö tegemiseks

4. Kuidas valida suvise riietuse juurde sobivad ehted

5. Seitse asja, mida igaüks võiks raha kohta teada

6. Kuidas teha selgeks, milline laen on hea?

7. Kodu kindlustamisel lähtu enda vajadusest ja varast

8. Suuhügienisti 7 näpunäidet, kuidas kodustes tingimustes hoida hambaid valgetena

LISAINFO reklaam@vorumaateataja.ee

Reklaambännerid veebileheküljel vorumaateataja.ee

Reklaambännerite alla kuuluvad fotod või vilkuvad fotod, millel klikkides suunatakse lisainfo saamiseks soovitud veebilehele. Bänneritele on võimalik lisada ka reklaamlause või lühike tutvustav tekst.

Bännerite puhul peab arvestama, et tänapäeval ei tööta paljudes arvutites Flash-reklaamid, sest need on erinevate lisadega ära blokeeritud. Nii ei pruugi väga suur osa külastajatest teie reklaame näha. Seega on kõige parem viis kasutada reklaambänneriks JPG-, PNG- või GIF-faili, et eelnevat probleemi vältida.

See siin on üks osa online-reklaami võimalustest. Meie online-keskkond on varustatud kõikide tänapäeva värskeimate võimalustega ja seepärast suudame pakkuda väga erinevaid ning paindlikke lahendusi teie soovide järgi.

Oleme Sulle partneriks ja aknaks avarasse internetimaailma.

Täpsema info saamiseks kirjuta oma soovist aadressil reklaam@vorumaateataja.ee 

Tehnilise poole ülesehitusega aitab teid veebitoimetaja Aigar NagelSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. www.vorumaateataja.ee