Menu

SPORT

„Beebi kiigutamiseks“ oli Võru Heliose meestel põhjust topelt – kui mängupäeval sai tütre isaks Eduard Desjatski, siis nädal varem meeskonna eelmine kapten Reijo Künnapuu. Foto Võru FC Helios

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond tegi oma kaptenile Eduard Desjatskile tütre sünni puhul kena kingituse, kui alistas II liiga 8. voorus Tartu FC Heliose 3:0. 

Reede õhtul Võru spordikeskuse staadionil 125 pealtvaataja ees peetud ja Heliose derbiks tituleeritud mängus jäid avapoolajal väravad löömata. Teisel poolajal panid väljakuperemehed vunki juurde ning tasu väravate näol ei jäänud tulemata, Andre Väin skooris kahel ja Andre Ojala ühel korral.

Kui avavoorus saadud võidu järel pidi Võru meeskond vastu võtma neli järjestikust kaotust, siis nüüd on seoses saalihooaja lõpu ja mitme mängija kaitseväest naasmisega read tugevnenud ning mängupilt paranenud. Märku andis sellest juba mai keskel peetud tasavägine kodumäng liigas teisel kohal oleva Rakvere Tarvaga, mis kaotati lisaminutite väravast 0:1. Nädal tagasitehti pealinnas 2:2 viik Tallinna FCI Levadia U19 meeskonnaga ning nüüd jäeti koju juba võidupunktid.

Järgmine võimalus punktilisa hankida ja tabelis ülespoole ronida avaneb võrulastel eeloleval reedel, kui võõrsil mängitakse FA Tartu Kalevi duubliga.

Neljapäeva õhtul kell 19 anti start Võru-Väimela maanteejooksule. Fotod: AIGAR NAGEL

Neljapäeva õhtul joosti ja kõnniti Võrumaa jooksu- ja kõnnisarja raames 42. Võru-Väimela maanteejooksu, mis teadagi viib spordisõbrad mööda linnatänavaid ja peamiselt mööda kergliiklusteed Võrust Väimelasse.

Võistluskeskus avati Kesklinna pargis kell 17.30 ja kell 19 kõlanud stardipauk saatis värvilise sportlastest koosneva inimussi Võrumaa kutsehariduskeskuse poole teele.

Neljapäeva õhtul kell 19 anti start Võru-Väimela maanteejooksule. Fotod: AIGAR NAGEL

Seekordse etapi parimaks jooksis end Indrek  Tobreluts ajaga 18.19. Fotod: AIGAR NAGEL

digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

42. Võru-Väimela maanteejooks lõpetas veerandi hooajast">

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.