Menu

.      

SPORT

Kaspar Mäesaar (pildil keskel) startis Kuningamäel kogemuste saamiseks koguni kahe kardiga, millest ühe maksimaalseks kiiruseks on 72 ja teisel 90 kilomeetrit tunnis. Kaspar Mäesaare tiimikaaslastena ehk mehaanikutena jäid pildile isa Mikk, ema Anu ja vanaisa Jaan. Meeskondade arvestuses tuli esimeseks Aix Racing Team. Teiste seas sai medali ka ema Anu, kes on mehaanikuna väga arvestatav tegija. Foto: KALEV ANNOM


9. juunil kaheksa-aastaseks saanud Kaspar Mäesaar lõpetas Puiga põhikoolis esimese klassi viitega ja sai kiituskirja. Kaspari isa Mikk ütleb, kuigi poiss kipub esikohale panema kardiga kihutamist, siis esikohal peab olema õppimine ja siis alles sport. Kaspar on kardirajal nime teinud juba mitu aastat. Äsja lõi ta kaasa väravavahina jalgpallis, kus lasi sisse ainult kolm väravat, kuid võistkond lõi nelja mänguga vastasele 20 väravat.

digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kaspar Mäesaar: Puiga koolist kiituskiri, Põltsamaalt esikoht">

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Treener Igor Galat, Helena Pihlapuu ja Sara Väljan. Foto: ERAKOGU

Treener Igor Galat, Helena Pihlapuu ja Sara Väljan. Foto: ERAKOGU


15.–19. maini peeti Kreekas Loutraki linnas Euroopa meistrivõistlused U15 Kreeka-Rooma maadluses, vabamaadluses ja naistemaadluses. Eesti koondise koosseisus osalesid treener Igor Galati juhendamisel naistemaadluse kategoorias ka Võru spordikooli tüdrukud Helena Pihlapuu (42 kg) ja Sara Väljan (54 kg).

Galati sõnul oli tegemist kõrgetasemeliste võistlustega Euroopa meistri tiitlile, millest võtsid osa nii meistrid kui ka oma riikide parimad maadlejad. „Meie maadlejad jagasid matti tugevate rivaalidega ja pidasid kokku kolm matši, millest võideti üks. Kahjuks sellest pjedestaalile pääsemiseks ei piisanud, kuid juba sellise tasemega võistlustel osalemine on võit omaette, sest need annavad suure motivatsiooni ja kogemuse tulevikuks,” arvab treener. „Miski pole võimatu! Ainult edasi! Võru spordikooli esindus tuli kindlasti tugevamana tagasi!” võtab Galat toimunu kokku.