Menu

SPORT

 Vabu kohti ei ole! FOTOD: Kalev Annom

 Vabu kohti ei ole! FOTOD: Kalev Annom


Pühapäeval oli Võru spordikeskus võrkpallisõpradest tulvil. Barrus Võru võrkpalliklubi fännid olid kohal koguni kümne trummiga, kuid kahjuks jäi Võru Jekabpilsile alla 2:3 ja langes konkurentsist välja, kuigi kaks esimest geimi võrulased võitsid. Barruse olukord oli raske, kuna nende kaks võtmemängijat, nurgamehed Kristo Kollo ja Rasmus Meius, on kimpus vigastusega. Samamoodi on praegu väljas kolmas nurgaründaja Devin Põlluste. Kibe kaotus!

Vanaisa Aivar Kaitsil aitab trumme lüüa viieaastane Alicia.

Vanaisa Aivar Kaitsil aitab trumme lüüa viieaastane Alicia.


Võrule tõid enim punkte Renato Oliveira (23), Tarvo Täht (14), Robin Kahu (13) ja vigastuse kiuste mänginud Kristo Kollo (13).

Finaalturniir on 1. ja 2. märtsil TalTechi spordihoones.

Arvo Täht, Gerli Täht ja kaheaastane Mirtel. Fotod: KALEV ANNOM

Arvo Täht, Gerli Täht ja kaheaastane Mirtel. Fotod: KALEV ANNOM


Kümme trummi

Võru fännid olid kohal kümne trummi ja hulga pasunatega. Kõige suuremat trummi lööv Aivar Kaits sõnas, et vähemaga ei saa, sest lätlasi pidi kohal olema sadakond!?

Mängu jälgisid ka Tarvo Tähe vanemad Gerli ja Arvo Täht koos kaheaastase Mirteliga. Arvo Tähe sõnul käib ta mänge jälgimas nii palju, kui vähegi saab. „Tarvo tänase mänguga olen rahul! Mis siis, et võitu ei tulnud.”

Kaotusekibedus.


Võru FC Heliose U8 vanuseklassi poistele oli koduturniiri esikoht oma vutimehekarjääri esimeseks turniirivõiduks. Foto: Võru FC Helios


Võru spordikeskuses 17.–18. veebruaril toimunud laste jalgpalliturniir Võru Helios Cup oli võõrustajatele igati edukas – kahes vanuseklassis jäeti esikohakarikas koju ning lisaks võideti veel üks teine koht.

U11 vanuseklassi esikohamängus võitis Võru FC Helios Tartu WJK Santost 1:0, kolmanda koha teenis Põlva FC Lootos.

Võru FC Helios oli võidukas ka kõige nooremate seas ehk U8 vanuseklassis, kus Võru poisid alistasid finaalis Tartu WJK Santose Annelinna meeskonna 1:0. Kolmanda koha sai Puhja spordiklubi.

Napilt jäid võõrustajad esikohata U10 vanuseklassis. Finaalmatš Võru FC Heliose ja Puhja spordiklubi vahel lõppes väravateta, penaltiseerias jäid peale Puhja poisid. Kolmandaks tuli selles vanuseklassis Tartu WJK Santos.

U9 poiste konkurentsis jäi Võru poiste laeks kuues koht. Esikoha võitis FC Elva, esikolmikusse jõudsid veel Tartu JK Merkuur-Juunior ja Tartu WJK Santos.

12. korda toimunud Võru Helios Cupi neljal turniiril osales tänavu 31 meeskonda 11 klubist.