Leht: pangasaladuse pärast kohut käiv ministeerium astus taas ämbrisse
BNS
Justiits- ja digiministeeriumi (JDM) kohtusse kaevanud ettevõtjad avastasid, et ministeerium tegi neile kõigile avalikuks üksteise kohta käivad politsei- ja piirivalveametist (PPA) saadud delikaatsed andmed; JDM ei arva, et oleks midagi valesti teinud, kirjutab Postimees.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.
Edasi lugemiseks palun logige sisse
Lisa anonüümne kommentaar
DIGILEHED
LOE VEEL
VIIMATI LISATUD
ARVAMUS
KRIMI



























.jpg#joomlaImage://local-images/2026/01/10/Kaapa kooli lapsed metsas Foto Aigar Nagel (23).jpg?width=2023&height=1349)







.jpg#joomlaImage://local-images/2026/01/09/Kadi Anno Kristina Noorsalu RingFM aastavahetus 2025 (15).jpg?width=2073&height=1382)














































































