Eesti võitis Andorrat jalgpalli MM-valikturniiris 2:0

Eesti rahvuskoondis võitis teisipäeva õhtul jalgpalli maailmameistrivõistluste valikturniiril Andorra koondise 2:0.

Tallinnas aset leidnud võistlusel lõi esimese värava Henri Anier vahetult enne esimese poolaja lõppu 45. minutil ja teise värava Joel Lindpere 61. minutil.

Eesti ja Andorra koondised kohtusid jalgpalliväljakul juba üheteistkümnendat korda. Kõik senised kümme mängu on lõppenud Eesti võiduga, viimati alistas Eesti Andorra võõrsil eelmise aasta oktoobris Andres Operi väravast 1:0, teatas ERR-i spordiportaal.

Eesti eesti mängisid teisipäeval Sergei Pareiko, Enar Jääger, Igor Morozov, Raio Piiroja, Taijo Teniste, Sergei Mošnikov, Henri Anier, Konstantin Vassiljev, Ats Purje, Tarmo Kink ja Jarmo Ahjupera. Varumängijate pingil olid Pavel Londak, Dmitri Kruglov, Ragnar Klavan, Tihhon Šišov, Martin Vunk, Sander Puri, Joel Lindpere, Henrik Ojamaa, Sergei Zenjov, Andres Oper, Siim Luts ja Aleksandr Dmitrijev.

Andorra eest mängisid Josep Antoni Gomes, Ildefonso Lima, Cristian Martinez, Marcio Vieira, Marc Vales, Carlos Eduardo Peppe, Moises San Nicolas, Victor Hugo Moreira, Josep Manel Ayala, Sebastian Gomez, Marc Garcia. Varusmängijad olid Ferran Pol Perez, Marc Bernaus Cano, Emili Josep Garcia, Fernando Jose Silva, Ludovic Clemente, Xavier Andorra Julia ja Adrian Rodrigues.