Menu

FOTOD Võru kesklinnas parkijad peavad tulevikus arvestama ajapiiranguga

  • Kirjutas Heleri Lakur

Kahetunnine parkimisaeg puudutab Lembitu tänav 2/2a majaesist parklat, mitte hoovisisest parkimist, kus asuvad ka linnavalitsuse parkimiskohad. Foto: AIGAR NAGEL

Võru kesklinnas on juba pikemat aega probleemiks ärimajade ees olevate parkimiskohtade puudus.

Eriti teravalt on see esile kerkinud Lembitu, Tartu, Seminari ja Koidula tänaval, kuhu pargivad oma auto nii gümnaasiumiõpilased, äriomanikud kui ka kliendid.

Kahetunnine parkimisaeg puudutab Lembitu tänav 2/2a majaesist parklat, mitte hoovisisest parkimist, kus asuvad ka linnavalitsuse parkimiskohad. Foto: AIGAR NAGEL

Otsitakse lahendusi

Probleemseks muutus parkimine eelkõige keskväljaku ehitusega, mis sulges osa Seminari ja Koidula tänava parkimiskohtadest. Kui enne ehitustöid oli seal parkimiskohti ligemale 20 autole, siis praeguseks on seal kohti heal juhul neljale autole, Koidula tänavast rääkimata. Teiseks, Lembitu tänava hoonete 2 ja 2a esine parkla on praeguseks autodega nii kinni pargitud, et seetõttu ei saa ka kõige vähenõudlikum klient oma autot üldjuhul maja ette parkida.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+8 #1 Küsimus 2019-03-12 18:10
Kuidas seda kontrollima hakatakse? Praegu võib Võrus igaüks parkida invaliidi kohale, kuid pole asutust, kes saaks selle eest trahvi teha.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD