Menu

Klientide kaudu matusebürooni jõudev laim paneb ettevõtja kannatuse proovile

  • Kirjutas Heleri Lakur

OÜ Võru Tavand surnute hoidmiseks mõeldud külmkamber asub nüüd samuti Võrus. Uus külmkamber on alles 1,5 aastat tagasi ehitatud. Pildil demonstreerib OÜ Võru Tavand juhatuse liige Toomas Laats nüüdisaegset ja anduritega külmikut, mis mahutab korraga üheksa surnut. Foto: AIGAR NAGEL

KONKURENTS > Võrus tegutsevad kaks matusebürood, kelle omavahelisest koostööst rääkimiseks pole põhjust.

Pigem on olukord vastupidine. Viimased neli aastat on ühe matuseteenuse osutaja ja OÜ Võru Tavand esindajate jaoks olukord muutunud väljakannatamatuks ning vajab avalikku tähelepanu.

FOTOD: Aigar Nagel

Võru matuseteenuse pakkujate vaheline tüliõun

Aastaid vägikaigast vedanud matusebüroode vahelt oleks justkui must kass läbi jooksnud. Aastakümneid matusebüroona tegutsenud OÜ Võru Tavand uued omanikud Natalja Laanejõe ja Toomas Laats näevad vaeva ja tunnistavad, et konkurentidega on suhted muutunud väljakannatamatuks. Laanejõe sõnul tähendab see seda, et ta kuuleb päevast päeva klientide kaudu jutte sellest, kuidas Võru Matusetalituse büroo nende ettevõtet laimab. Olukord võttis käesoleva aasta jaanuarikuu lõpus eriti terava pöörde seoses ühe kliendiga, mille peale võttis Laanejõe toimetusega ühendust.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+1 #1 Maili 2019-03-21 15:26
Meil on vastupidine situatsioon olnud. Pöördusime samuti esimesena Tavandi poole. Kahjuks nende suhtumine tekitas ebameeldiva tunde. Tavand pigem laimas Matusetalitust. Õnneks läksime siiski ka Matusetalitusse ja saime tuge ja meeldiva koostöö. Nende poolne suhtlus oli väga siiras. Aitasid ja tundsid huvi ja pakkusid tuge! Kordagi ei maininud Matusetalitus Tavandit.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 Meeri 2019-03-22 11:00
nii iseloomulik ummamuudu liinale
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 Jalg taha 2019-03-25 10:31
Kasv ... uusajale eelnenud ajastul see inimesi ei huvitanud.
Valitsejad, preestrid ja talupojad eeldasid, et inimeste tootlikkus on enam-vähem muutumatu. Nad uskusid rikastumisse üksnes teiste inimeste arvelt ...
google arileht passima tulevikku viia lubanud valesse suunduks
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 R-K 2019-04-02 20:27
Pendel võngub kunagi ikka tagasi.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD