Menu

FOTOD Jüri tänava moenipid: mida põnevat leiab kevadeks selga?

  • Kirjutas Heleri Lakur

Kätu pood, Jüri 28: Nokkmüts (Quicksilver) 2.- Tagi 8.- Tennised (Iguana, UUED!) 9.- Valge pluus (modelli garderoobist) Püksid (modelli garderoobist) FOTOD: Aigar Nagel

Toimetus tegi eksperimendi ja külastas Võru linnas Jüri tänava ääres tegutsevaid teise ringi poode, et teada saada, millise kauba ja milliste hindadega praegu kaubeldakse.

Eksperimendi käigus saime kinnitust sellele, et kui soovid end kevadeks moodsalt ja soodsalt riidesse saada, ei pea sõitma tingimata Euroopa moepealinnadesse, Lätti ega isegi mitte Tartusse. Kel vähegi aega ja leidlikkust, saab end väikelinnas pakutava valikuga vägagi moekalt riietatud. Toome teieni mõningaid stiilinäiteid.

Eksperimendi tulemus: ületas kõik ootused. Värvi- ja mudelivalik on hea.

Iluhääle Garderoob, Jüri 39: Kübar (Seeberger) 6.- Poolsaapad (suurus 39) 3.50 Teksapüksid (H&M) 4.- Kevadmantel (Zara) 10.- Sall 3.- FOTOD: Aigar Nagel

Aeg: kaks ja pool tundi.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD