Menu

Laulupidu suurel ekraanil tõi Loosi mõisas kaasa parkimisummiku

  • Kirjutas Kalle Kevad

Ilm soosis Loosil suurelt ekraanilt laulupeo jälgimist.

JUUBELPIDU > XXVII laulupeo „Minu arm“ pühapäevasele kontserdile oli kell 15 seisuga müüdud üle 62 000 pileti.

Operatiivstaabi otsusel hetkel inimeste turvalisuse ja ohutuse kaalutlustel pileteid eelmüügist ega ka väravast juurde ei müüda. Ilma piletita inimestel soovitatakse väravasse mitte tulla. Lisaks müüdud piletitega inimestele on väljakul koos lauljate ja muusikutega üle 100 000 inimese.

Loosis oli mõisaõuele sissesõidul kohalik korrapidaja, kes vabandas ja soovitas auto töökoja juurde parkida.  Fotod: VÕRUMAA TEATAJA

Analoogne olukord valitses ka Loosi mõisas, kuhu küll inimesed õnneks mahtusid, kuid probleeme oli autode parkimisega ja sõidukid soovitati parkida lähedal asuva töökoja juurde.

Suur (3 x 5m) ekraan oleks sobinud paigutada Võru keskväljakule nagu tehti Põlva linnas. Võru vastne keskväljak oli samal ajal inimtühi.

Suur ekraani ühisvaatamist rahastas Rahvakultuuri Keskus koostöös Kultuuriministeeriumi, Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ning Eesti Rahvusringhäälinguga.

Kommentaarid   

+20 #1 Meelis 2019-07-07 19:38
Austatud artikli kirjahärra!
Polnud Loosis küll mingit parkimis ummikut!Kui teil paluti auto 50m eemale parklasse panna ,siis see ei tähenda ummikut!!!Ja kui te oleksite tutvustand end ajakirjanikuna oleksite ka hoovi saand sõita.Mitte tee pealt pilti teha ja selle põhjal artikkel kirjutada!
Tsiteeri | ebasobiv
+14 #2 Kohalik Janar 2019-07-07 19:52
Tule taevas appi??? Ruumi oli küll.
Tsiteeri | ebasobiv
+15 #3 Olin Loosis 2019-07-07 20:17
Käisin ka Loosis ja ei näinud ūhtegi ummikut. !Kuidaa ajaleht edastab valeinfot?
Tsiteeri | ebasobiv
+8 #4 ng 2019-07-08 08:14
noh, sellist valet , et lausa "UMMIKUD" olid, see näitab ikka selle "lehekese" taset. aga tuleb ära märkida , need pingid olid liiga lähedal nii suurele ekraanile, vaatamine polnud just kõige parem ja kui austet kirjutaja lootis autokapoti ka vastu "lina" parkida, siis tervikuna see korraldus polnud seal kerge.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #5 Varje 2019-07-09 19:26
Lugupeetud ajakirjanik! Parkimisruum oli tee ääres ja töökoja juures ning vabu kohti oli küllalt. Kui üritus toimub mõisa hoovis, kus inimesed jalustavad ja lapsed jooksevad, siis teie soovite ikka sinna parkida, sest ei jõua 20-50 m jalgsi käia???! Võiksite ise ka midagi elus korda saata, mitte näha kõigis asjades negatiivset!
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD