Menu

FOTOD Soojakutes toimetava Võru loomade varjupaiga olukord päädis avaliku postitusega

  • Kirjutas Heleri Lakur

Varjupaiga töötajate Elise Hartmanni ja Marlis Simmeri sõnul ollakse kesistes tingimustes olukorraga harjunud, kuid nad leiavad, et muutused on ka loomadele väga hädavajalikud. Varjupaiga värske hoolealune on sõbralik koer Bim, kes sattus Võru loomade varjupaika üle piiri Lätist. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Eelmise kuu keskpaigas postitas Võru loomade varjupaik oma seinale petitsiooni, millega kutsuti kõiki üles hääletama nüüdisaegsetele tingimustele vastava varjupaigahoone rajamise toetuseks.

Varjupaikade MTÜ üldjuhi Triinu Priksi sõnul oli avaliku postituse eesmärk koguda toetushääli ja juhtida tähelepanu sellele, et praegused varjupaiga tegutsemis- ja pidamistingimused pole töötajaile ja loomadele piisavad ning kohalik omavalitsus peaks tõsiselt kaaluma Võru uue varjupaiga nüüdisajastamist.

FOTO: Aigar Nagel

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+3 #1 maamiis 2019-09-23 09:15
Tublid olete, jõudu Teile sellel tänuväärsel tööl.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 sügis on koerte ja kasside aeg 2019-09-23 19:17
aga kes toodavad neid loomi juurde?
loomaarmastajad
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD