Menu

Põllumehed: kokkuhoid sunnib töötajaid sektorist lahkuma

  • Kirjutas BNS

Foto on illustratiivne FOTO: Aigar Nagel

Põllumehed märgivad avalikus pöördumises riigi juhtide poole, et Eesti riigieelarves pole sel korral põllumajandust prioriteediks peetud ning kokkuhoid suurendab survet töötajate lahkumiseks sektorist.

Pöördumisega on riigi juhtide ja otsustajate poole on ühinenud 21 põllumeest, kes on alates 2001. aastast pälvinud põllumajandussektori kõrgeima tunnustusena Aasta Põllumehe tiitli, teatas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda. 

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+1 #1 Guest 2019-11-06 20:00
Ei sunni see 10 miljonit kedagi lahkuma! Jagage see summa hektarile arvuga ja vaadake palju alles jääb! Marginaalne summa! Lahkuma sunnib see, et on teada ukrainlaste ja teiste riikide tegelaste vähene nõudlus töötasule. Need on meie endi kalevipojad, kes omal ajal Soomes käisid samade põhjustel. On aeg hinnata oma töötajat ja vaadata tõele näkku, kas ja millist tehnikat ikka vaja ja millist inimest vaja! It tööandja teeb omad valikud!
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD