Menu

Võrumaa kalafarmi põleng andis peremehele tagasilöögi

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru päästekomando

Pühapäeva, 16. juuni hommikul kell 7.27 teatati päästeametile, et Võru vallas Hänike külas põleb kalafarm. Päästjate saabudes ulatusid leegid kalakasvatuse hoone katusest välja ning hoone oli osaliselt sisse vajunud. Päästjatel tuli alustada kõrvalhoonete kaitsmist, et tule levik peatada.

Kalakasvatuses toimunud põleng

Pühapäeva varahommikul väljakutsele sõitnud päästjad asusid kustutama Paadi talule kuuluva kalakasvatuse hoonekompleksi, mida suudeti osaliselt ka päästa, kuid peahoone kustutamiseks võeti lahti välisvoodrit ja hoone konstruktsioone. Lõuna päästekeskuse kommunikatsioonijuhi Marek Kiige teatel kustutati tulekahju kella 11.32ks. Sama päeva õhtul kella 17.03 ajal käisid päästjad ka hoone järelkustutustöödel, mis kestsid ligi tunni. Kalafarmi katuse all ja vaheseinas suitsema hakanud tulekolletele ligipääsuks avati konstruktsioone.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD