Menu

Amet naist ei riku: iluteenindajast lüpsjaks saab hakata ka üleöö

  • Kirjutas Heleri Lakur

Mailika Sanin on julge ja tänapäevane naine, kes ei karda vastu võtta uusi väljakutseid ja vahetada elukutset kas või päeva pealt ning hakata iluhoolduste asemel hoopis loomadega tegelema. Foto: ERAKOGU

Üle seitsme aasta Võrus iluteenindajana töötanud Mailika Sanin otsustas päeva pealt teha elus kannapöörde.

Ta asus tööle põllumajandusettevõttesse, kus igapäevane töö on asendunud füüsiliselt raskema ja liikuvama tööga ning klientideks neljajalgsed Eesti holšteini tõugu mustakirjud piimaveised.

Ammune plaan tuli teoks teha

„See mõte käis juba varem peast läbi, et minna tööle lauta, aga esimesel korral mind tööle ei võetud,” meenutab Mailika Sanin hetke, kui saatis oma elulookirjelduse pool aastat tagasi koos motivatsioonikirjaga teele ühte teise ettevõttesse. Ise arvab ta, et just iluteenindaja töökogemus oli tol korral tööandjale sobimatu ja seepärast ka esimese korraga õnneks ei läinud. „Sealt ei tulnud isegi mingisugust tagasisidet,” möönab Mailika Sanin toimetusele.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

15 PÄEVA ENIMLOETUD