FOTOD Lasval peeti 29. aastat järjest lastelaagrit
Sellel nädalal peetakse Lasva rahvamajas ning selle ümbruses põhikoolilaste huvilaagrit. 7 –11. juulini toimuv suveüritus on üsna pika ajalooga. Rahvamaja kultuurikorraldaja Sirje Kuuseorg meenutab, et veab laagrit tänavu 29. aastat. FOTOD: AIgar Nagel
Ta võtab riiulist albumi, kust on teiste hulgas näha 1996. aasta ehk esimese laagriaasta fotomeenutused. „Praegu on hea algusaastaid meenutada. Võtad albumi välja ja fotod on koos kirjeldustega kenasti kaante vahele seatud. Tänapäeval enam sellist talletamist ei ole.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.
HETKEL ENIMLOETUD
LOE VEEL
ARVAMUS
VIIMATI LISATUD
PILDI-JA VIDEOGALERII




































.jpg#joomlaImage://local-images/2026/03/25/Suur kriisioppus Voru Kagukeskus 24_03_2026 Fotograaf Aigar Nagel (64).jpg?width=3000&height=2000)




.jpg#joomlaImage://local-images/2026/04/24/haned navi vorumaa jarvel (5).jpg?width=2200&height=1236)



















































