Menu

Võru Alexela tankla töötaja näitas üles hulljulgust ja takistas joobes juhil rooli istumast

  • Kirjutas Heleri Lakur

Riina Mäesaar on ennegi oma julguse ja oskustega silma paistnud. Nimelt pälvis ta 2016. aastal Coop Eesti Keskühistus töötades parima teenindaja tiitli. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Kolmapäeva õhtul kella 19 paiku teatas Võrus Kose teel asuva Alexela tankla töötaja Riina Mäesaar (35) häirekeskusele, et nüüdsama sõitis tanklasse joobes mees, kes oma Volkswagenisse kütust tangib.

Veel enne, kui korrakaitsjad sündmuskohale saabusid, oli tarmukas töötaja joobekahtlusega sohvri teekonna tõkestanud ning masina süütelukust võtmed sootuks ära võtnud.

Võttis julguse kokku

Riina ütles Võrumaa Teataja toimetusele, et sai mehe ebakainest olekust kohe aru, kuid kaalus korduvalt, kas kutsuda politsei. Sel hetkel, kui mees väljas autot tankima hakkas, teatas ta häirekeskusele, et olukorrast teada anda, mille järel läks ta mehega vestlema.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD