Menu

.      

Rõuge volikogu hakkavad juhtima Aigar Kalk ja Tiit Toots

  • Kirjutas Tomi Saluveer

Rõuge vallavolikogu esimeheks valiti neljapäeval senine Haanja vallavolikogu esimees Aigar Kalk ja aseesimeheks senine Rõuge vallavanem Tiit Toots. Mõlemad mehed on 38aastased ja kuuluvad volikogu valimistel enim hääli kogunud valimisliitu Meie Vald.

Võrreldes Setomaa valla, Võru valla ja Võru linna valimistega oli Rõuge vallavolikogu häältejagunemine tasavägisem. 15 mandaati saanud valimisliidule Meie Vald järgnes 11 kohaga IRL, ühe koha sai EKRE. Rõuge volikogus on 27 kohta, sellega ollakse teistest Võrumaa uutest omavalitsustest suurim.

Aigar Kalk. Foto: TOMI SALUVEER

Haanja, Misso, Mõniste, Rõuge ja Varstu valla liitumisel loodud Rõuge valla pindala on 971 km², millega ollakse territoriaalselt Võrumaa suurim omavalitsus.

Tiit Toots hääletamas. FOTO: Tomi Saluveer

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD