Menu

SDE andis valimiskomisjonile üle valimisnimekirja

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Foto on illustratiivne

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE) andis vabariigi valimiskomisjonile üle erakonna valimisnimekirja kevadisteks riigikogu valimisteks.

Ossinovski tõi esile et kui veel neli aastat tagasi oli sotsidel valimisringkondade esinumbrite seas ainult üks naine, Helmen Kütt, siis sel korral on naisi neli korda rohkem. Naisi on SDE nimekirjas 45 ja mehi 80.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+4 #1 tsinkplekkpäng 2019-01-11 23:35
krr
ainult ussr kirjadega punane plagu veel puudus , siis oleks olnud pilt täiuslik. ... läheb valima me kolhoos. lõpuks ajavad kõik halba haisu välja nagu rootsis ja lätis praegu valitsust kangutatakse. võimu tahaks kõik, aga ei jõua ära jagada sest võimu selleks kellelgi pole.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #2 ahzoo 2019-01-12 17:26
krr krr krr parem pistku see kohe peldikupotist alla...ja ksigu sotsid sinnasamusesse. ..suunata tööle omaleiutatud seadustekäkkide ga... täna ka töllerdas üks sotsinäru oma telgiga võru turul....rahvas t ei huvita teie mõla ega valed...koos nestoriga kasige...eluaeg tööd orjanutele ränkades tingimustes ja tervist tapvate töövahenditega kärutasite pensile saamise aega igal aastal kolme kuu võrra juurde et ennem ära kooleks...TÕPRA KARI eesotsas nestoriga...KÕT T...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD