Naistepäeva nädalavahetus oli politseipatrullidele väljakutsetest tulvil. Reede õhtul kell 18.51 lahendati olukorda Võru linnas Roosi tänaval.
Naistepäeva nädalavahetus möödus Võru-, Valga- ja Põlvamaal politseipatrullidele tegusalt. Kokku teenindati 102 väljakutset.
Nende hulgas teavitati peomeeleolus isikutest, kes kuulasid valjult muusikat ja häirisid teiste rahu, kardeti, et tuttav viib koos võõraste inimestega kodust ära isikule kuuluvad asjad, anti teada, et raskeveokid sõidavad kohtades, kus ei tohi sõita ning rikuvad liiklusmärgi (massipiirangu) reegleid, anti teada alaealistest, kes ei ilmunud õigel ajal koju, otsiti kadunud inimest, anti teada joobekahtlusega mootorsõidukijuhtidest, saadi teade agressiivselt isikult, kes nägi enda kohta väidetavalt halvustavat artiklit ajalehes, lahendati alkoholijoobes isikute tülisid ja kahjuks ka peretülisid, anti teada metsaääres põlevast sõidukist, kus õnneks keegi tõsisemalt viga ei saanud, anti teada leitud pangakaardist, teavitati isikust, kes loopis sõiduki aknast prügi välja, anti teada suurest karvasest koerast, kes takistas trepikojas lamades laste liikumist, teavitati isikust, kes viskas meelelahutusasutuses pudeli aknast välja, anti teada lubamatust saunakasutusest, sealviibijate tekitatud kaosest ning teatati katki löödud korteriaknast. Liiklusest eemaldati naistepäeva nädalavahetusel seitse joobes mootorsõidukijuhti.