Menu

Tingimused paberlehe reklaamidele

Reklaamitellimuse aluseks on kas meil või firmablanketil garantiikiri, kus on ära toodud reklaami avaldamise kuupäev(ad), reklaami mõõdud, hind ja see, kas reklaam ilmub mustvalgena või värvilisena.

Reklaamide esitamise kord: reklaami ilmumiseks vajalikud materjalid tuleb e-postiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. esitada kaks päeva enne lehe ilmumist hiljemalt kella 12, valmisreklaam lehe ilmumise eelsel päeval hiljemalt kella 12.

Valmisreklaamid: pdf, värvid CMYK, lisada kõik kasutatud fondid või konverteerida tekstid joongraafikaks. Teiste failiformaatide puhul leppida enne kokku telefonil 782 1921

Valmisreklaame ei võeta vastu tekstitöötlusprogrammide failidena. Tellija kujundusega reklaamide puhul vastutab reklaami kvaliteedi eest reklaami kujundaja.

Info: Võrumaa Teataja ilmub kolmel korral nädalas (teisipäeviti ja neljapäeviti 8 lk, laupäeviti 12 lk). Trükipind 289 x 387 mm, kuus veergu leheküljel täisvärvitrükis.

NB! Võrumaa Teataja ei avalda reklaame, mis on vastuolus kehtivate õigusaktidega või võivad kahjustada väljaande mainet.