Menu

.

Timo Sild saavutas Rõuges orienteerumise MMi kuninglikul distantsil kõrge kümnenda koha

• Kirjutas Kalev Annom

Fotod: ANDREI JAVNAŠAN/Võrumaa Teataja

ORIENTEERUMINE Üleeile toimus Rõuges orienteerumise MMi kuninglikuks distantsiks peetav tavarada.

Rõuge võttis võistlejaid ja kaasaelajaid vastu omakorda lausa kuningliku ilma ja looduse iluga. Rõuge valla taidlejad mängisid, laulsid ja tantsisid ning õpetasid kiikuma. Seda vähemalt päeva esimesel poolel, mil umbes 11kilomeetrisel rajal olid naised. 1984. aastal Põlvas sündinud ja paarkümmend aastat orienteerumisega tegelenud Annika Rihma sai eestlastest parimana 20. koha. Meeste 17kilomeetrisel rajal oli kiireim norralane Olav Lundanes ja naistest rootslanna Tove Alexandersson. Eestlastest kordas eelmise aasta tulemust Timo Sild, kes saavutas kõrge kümnenda koha. Medalilootus oli Timo Sillal distantsi esimesel poolel, kuid siis.