Menu

Võru südalinnas asuv kinnistu on ajutiselt suletud

  • Kirjutas Heleri Lakur

Mõne päeva eest alustati Vabaduse 7a krundil olev ala tolmuvabamaks muutmist. Foto: AIGAR NAGEL

Võru kesklinnas, Vabaduse ja Uue tänava nurgal asuv eraomanikule kuuluv kinnistu (Vabaduse 7a) on ajutiselt suletud seetõttu, et külastajate ja linnakodanike kasutuses olev plats saaks parema väljanägemise ega tolmaks.

Naaberkrundil tegutseva kohviku Mantelahi omanik Margus Müürsepp ütles Võrumaa Teatajale, et naaberkinnistu pinnas tuli teha tolmuvabaks ja siledamaks, et see ei segaks kohvikukülastajaid ja teisi linnaelanikke. „Maaomanik selle vastu ei olnud. Ajutiselt tõmbasime piirded ette, et siia ei sõidetaks ei rataste ega muude sõidukitega, sest muidu pole asjal mõtet,” sõnas Müürsepp, kelle sõnul tegi ta platsi korrastustööd oma kuludega. Mõlema osapoole kinnitusel on parkimiseks mõeldud ala suletud vaid ajutiselt, sest pinnase ettevalmistus võtab aega.

Kinnistu omanik ootab ära linna seisukoha

Mis saab aga Vabaduse ja Uue tänava ääres asuva krundiga lähitulevikus, jääb esialgu selgusetuks. Tulevikuplaanidest rääkides nendib kinnistu omanik Andres Uibokand, et plaane on olnud erinevaid.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #1 samal ajal 2019-05-28 12:42
otsib volikogu võru 25 aktiivsema päti autahvlile asukohta
Tsiteeri | ebasobiv

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD