Menu

25. juuli paberleht

 • - Võrukas armastab elavat tuld kaeda ja lesol kangeid konte turgutada
 • - Seenelkäiguga võib teenida kaks miinimumpalka
 • - KÜSITLUS  Kuidas olete rahul suvise lastehoiuteenusega Võrumaal? Kas lapsed peaksid üldse suviti lasteaias käima? Kas kasutate valverühma või eelistate, et laps jääb koju kuni sügiseni, et oma põhirühmas jätkata?
 • - Antsla valla noored võtsid nõuks koduvald prügivabaks muuta
 • - Võrumaal vohab teravili ja sirgub palju ärksaid väiketootjaid
 • - Võru Kreutzwaldi kooli uueks juhiks valiti Taavi Karu
 • - Võim antakse taas lastele
 • - Legendaarsele spordimehele Harri Neemele avati Haanjas mälestuspink
 • - Kodukindlustuse kolm meelespead äikesehooajaks
 • - Mirjam Kaldma siseministeeriumi päästeja kriisireguleerimispoliitika osakonna nõunik  -  Maakodus puhates tuleb valmistuda ka kriisiks
 • - Ööbikuorgu ühendab tulevikus ligi 40meetrine rippsild

Kommentaarid   

+43 #1 paneb imestama,,, 2019-07-25 16:40
,,kui kaugele veel lastakse vargaerakondade l minna! Ööbikuorg saab rippsilla aga kergliiklustee, Haanja-Rõuge vahelisel teelõigul jääb unistuseks, kus lapsed surmahirmus mööda kraave peavad käima! Kurgjärvelt, Rõuge suunas, näeb pidevalt sõites, hirmunud nägudega turiste, noorsportlasi kui ka muid tegelasi, kes surmahirm käes, mööda kitsukest teeäärt kõnnivad ja mööda kihutavad suured raskeveokid, nii kruusa kui metsaga. Millal saab valdades lahti korruptsioonist või tõesti tuleb need korruptandid üles selle valmiva ripsilla külge riputada,,,muuk s pole ta vajalik, küll aga kellegi sotsi-sortsi rahakoti täiteks! Kuhuni on jõutud, kõige kaunimas maanurgas,,korr uptsiooni isa on Kõva või võrukeeles Kale,,,limukad, rsk!!
Tsiteeri | ebasobiv
+33 #2 Kõva jt-d 2019-07-25 17:28
Palun selgitage ka Rõuge kandi rahvale, et nad ei sõimaks teiste piirkondade inimesi. Pole harv juhus, kus keegi sõimab- peame teid enda valla arvelt üleval pidama. Tegelikkuses aga öeldakse teistele piirkondadele kõigile küsimsutele vastuseks- raha ei ole. Varasemalt said need vallad ju hakkama. Rõuge ju lunis teisi endaga liituma, et saada oma keskus välja ehitada. Ja nüüd käib see töö täies hoos. Kordan veel- selgitage oma inimestele tegelikku olukorda.
Tsiteeri | ebasobiv
+37 #3 paneb imestama,,, 2019-07-25 18:29
Kõva jt-d kirjutas:
Palun selgitage ka Rõuge kandi rahvale, et nad ei sõimaks teiste piirkondade inimesi. Pole harv juhus, kus keegi sõimab- peame teid enda valla arvelt üleval pidama. Tegelikkuses aga öeldakse teistele piirkondadele kõigile küsimsutele vastuseks- raha ei ole. Varasemalt said need vallad ju hakkama. Rõuge ju lunis teisi endaga liituma, et saada oma keskus välja ehitada. Ja nüüd käib see töö täies hoos. Kordan veel- selgitage oma inimestele tegelikku olukorda.

,,mis neist sotsidest tahtagi? Nad kogu riigi per,,,e keeranud, alates naviküla joodikust! Seda, et Kõvast Rõuge vallas korruptsioon algas, teavad kõik sealsed inimesed, ainult ei julgeta öelda, sest hirm on see, mis mehe araks teeb! Vargad ruulivad, täpselt nagu vene aegu, kus omastati, varastati ja seda süüdimatult. Lauristini koolitatud ehe pask,,kommunist likud prostituudid aga rahvas vaikib, sest soontes voolab orjaveri ja verevahetus toimub läbi alkopoodide,,,K aua võib, kaua kannatatakse enda kõrvalt, neid suurvargusi ja onupoja poliitikat! Kus on uurijad, millega tegelevad, sest asjad on väljunud kontrolli alt,,,Mis teha kui politseis töötavad erikooli tasemega tegelased, seda teavad kõik, ilma teste tegemata!!
Tsiteeri | ebasobiv
+35 #4 Vallaelanikud 2019-07-25 21:34
Ka meid paneb imestama kuidas Rõuges kohapeal toimunut reklaamitakse,o meti oli Haanjas , Suure Munamäe vaatetorni 80s sünnipäev ,kus polnud kohal ei austatud vallavanemat ega ka valla esindusest MITTE KEDAGI - HÄBI !!!. Olime kohal ,nautisime esinejaid ja samas ootasime suure huviga,kuna MEIE VALLAVANEM sõna hakkab võtma,aga võta näpust....ju olid käsil sel päeval tähtsamad tegemised-toimi ngud. AGA ,oli kohal endine vallavanem HR.J.GOTMANS ,kes ei pidanud paljuks astuda hetkeks rahva ette,edastada oma õnnitlused tornile ning samas soovides kõike head edaspidiseks. Kas tõesti kaugem rahvas Rõugest ei kuulu RÕUGE VALDA !!?
Tsiteeri | ebasobiv
+26 #5 paneb imestama,,, 2019-07-26 08:39
Vallaelanikud kirjutas:
Ka meid paneb imestama kuidas Rõuges kohapeal toimunut reklaamitakse,ometi oli Haanjas , Suure Munamäe vaatetorni 80s sünnipäev ,kus polnud kohal ei austatud vallavanemat ega ka valla esindusest MITTE KEDAGI - HÄBI !!!. Olime kohal ,nautisime esinejaid ja samas ootasime suure huviga,kuna MEIE VALLAVANEM sõna hakkab võtma,aga võta näpust....ju olid käsil sel päeval tähtsamad tegemised-toimingud. AGA ,oli kohal endine vallavanem HR.J.GOTMANS ,kes ei pidanud paljuks astuda hetkeks rahva ette,edastada oma õnnitlused tornile ning samas soovides kõike head edaspidiseks. Kas tõesti kaugem rahvas Rõugest ei kuulu RÕUGE VALDA !!?

,,mida see eelmine siis head tegi, peale endale, kokku kraapimise! Kus on kergliiklusteed , kahe kaunima külakese vahel,,käige vabariigis ringi ja näete kuidas lapsed spordivad, kergliiklus tedel kuigi sealsetel teedel puuduvad mäed kui ka spordikoolid,,, rahvas on rahul, nii endiste kui ka praeguste korruptantidest suurvarastega aga mis taas imestama paneb,,teie ei näe kuidas nad naabritena enda elu arendavad,,ajab oksele, rsk!!
Tsiteeri | ebasobiv
+23 #6 Väga tore 2019-07-26 11:58
on lugeda,et ka teised on mures kergliiklustee pärast.Nimelt on käimas allkirjade kogumine selleks ja julgen avalikult kirjutada ,et mina Terje, koos Einikesega selle taga oleme.Allkirju saab anda internetis : petitsioon.com (Kergliiklustee rajamine Võrust Munamäeni ) lehel ja ka paberil. .4aastat tagasi see kahjuks ei õnnestunud,Maan teeamet väitis ,et see tee on piisavalt turvaline ja kergliiklusteed siia vaja pole.Seekord saadame ühispöördumise koos allkirjadega Rõuge ja Võru valda,et jätkataks kergliiklustee rajamist Puigalt Haanjani.Elan ise selle tee ääres ja näen igapäevaselt KUI vajalik see tee on.Loodan väga,et sel korral võetakse rahvast kuulda.Kes arvab,et teeme õiget asja ,võib oma hääle andes meiega ühineda ;-) Tean,et on neid ,kes arvavad et see on mõtetu jne... aga see on ja jääb nende arvamuseks !
Tsiteeri | ebasobiv
+26 #7 huviline 2019-07-26 12:18
Väga tore kirjutas:
on lugeda,et ka teised on mures kergliiklustee pärast.Nimelt on käimas allkirjade kogumine selleks ja julgen avalikult kirjutada ,et mina Terje, koos Einikesega selle taga oleme.Allkirju saab anda internetis : petitsioon.com (Kergliiklustee rajamine Võrust Munamäeni ) lehel ja ka paberil. .4aastat tagasi see kahjuks ei õnnestunud,Maanteeamet väitis ,et see tee on piisavalt turvaline ja kergliiklusteed siia vaja pole.Seekord saadame ühispöördumise koos allkirjadega Rõuge ja Võru valda,et jätkataks kergliiklustee rajamist Puigalt Haanjani.Elan ise selle tee ääres ja näen igapäevaselt KUI vajalik see tee on.Loodan väga,et sel korral võetakse rahvast kuulda.Kes arvab,et teeme õiget asja ,võib oma hääle andes meiega ühineda ;-) Tean,et on neid ,kes arvavad et see on mõtetu jne... aga see on ja jääb nende arvamuseks !

,,,vast oleks ikka õigem, et Võrust, Munamäeni, Haanjast Rõugesse ja Rõugest Võrru! See on turismimagnet nr 1, millest kahjuks praegu aru ei saada, sest äkki ei kuku sealt mammonat, oma tasku! Rahvas ja nende järeltulijad, Võrumaa sool, ei huvita kedagi!!
Tsiteeri | ebasobiv

DIGILEHED