Menu

Amet algatas seoses Võru elektrikatkestusega järelevalvemenetluse

  • Kirjutas BNS

FOTO: Aigar Nagel

Konkurentsiamet algatas teisipäeval järelevalvemenetluse Eleringi suhtes seoses pühapäeval Võrus ja selle lähiümbruses toimunud ulatusliku elektrikatkestusega.

Järelevalvemenetluse eesmärgiks on selgitada välja elektrikatkestuse põhjused ning võimalikud tagajärjed ning see, kas tegemist võib olla elektrituruseaduse rikkumisega, teatas amet. 

"Tegemist oli ulatusliku elektrikatkestusega, mis tõi kaasa erakordselt keerulised olud. Ameti esmatähtsaks ülesandeks on selgitada välja, kas sellise olukorra tekkimist oleks saanud vältida ning kas tegemist võis olla elektrituruseaduse rikkumisega," ütles konkurentsiameti peadirektor Märt Ots.

Konkurentsiamet teostab järelevalvet võrguühenduste kvaliteedinõuete täitmise üle vastavalt elektrituruseadusele ja majandus- ja kommunikatsiooniministri määrusele. 

Kommentaarid   

-1 #1 adolf aadu 2019-11-01 11:35
te tehke järelvalve oma sinistele mentidele kaccrraadodele, et ei tehtaks ette vöörastele korteritele igasugu infentuure :lol: tekivad siis sugulased kaovad sugulased söövad kedagi puhtaks stiilis ja ajage oma lendavaid leedu poola soome tarsaneid tihedamini taga :lol: kui üldse jagate millest räägin ja haigeks tehtud tappetud ootab oma vara :lol: mitte ei pea kuulma ,et liba naine kuskil on söönud su ära :lol: :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 ahzoo 2019-11-02 09:19
krr krr krr ahzoo kus need nn tagumikuga tooli küljes ninapidi arvutis ja omi asju ajavad "JÄRELVALVAJAD" ..senini olid...ahjaa..E -võlteelhääletu steks oli neid vaja...oravarot tide ja sotsinärukaelte pukis hoidmiseks ja võltsvõimutsemi seks...need nn ametnikud ei tea isegi palju lapsi ca 40 000 koolis ei käi ja kus nad üldse asuvad...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD