Menu

Helme: Võru tormikahjustused on õppetund

  • Kirjutas BNS

Siseminister Mart Helme nimetas Võru tormikahjustusi õppetunniks, mis aitab kitsaskohti tuvastada, minister kavatseb võtta valitsuse kriisikomisjoni istungil eritähelepanu alla elutähtsate teenustega toimetuleku.

Siseministeeriumi teatel kavatseb siseminister Mart Helme võtta novembris toimuval valitsuse kriisikomisjoni istungil eritähelepanu alla elutähtsate teenuste katkemise ja taastamise kriisiolukordades.

„Nädalavahetusel tormi tõttu elutähtsate teenuste katkemine Võru linnas on sel aastal juba teine suurem tormist põhjustatud olukord, mille tulemusel on tekkinud ulatuslikud elektrikatkestused. Need on omakorda toonud kaasa mitmete elutähtsate teenuste katkemise – ei toiminud veevarustus, sularahaautomaadid, bensiinijaamad, katkenud oli mobiilside. Me peame olema valmis selliste olukordadega palju paremini toime tulema kui praegu,“ ütleb Helme.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+14 #1 Lembit Sikk 2019-10-29 19:44
See ei ole üldse õppetund vaid kliimaneutraals use peaproov Võru- Põlva- Valga maakonna peal
Vaatasin täna seda selget taevast ning Lõuna- Eesti kohal oli osoonikiht poole paksem. Niisiis lugupeetud kliimaneutraals use pooldajad, see ongi see elu, mida te soovite. Võime homme pihta hakata. Maal elavatel inimestel ei ole selline elu uudiseks, see tavaline.
Ainuke suur reostus tekitati toidu ja pakendite prügimäele viimisega. Tuleb seda peaproovi uuesti paremini läbi viia.
Tsiteeri | ebasobiv
+14 #2 Jonu 2019-10-30 01:35
Millega aitas siseminister tormikahjustust e likvideerida. Kas ainult sõnadega või tuleviku antud lubadustega. Kaitseminister oleks võinud laenata generaatoreid sõjaväelt välja. NAGU nii roostetavad kuskil laos. Kui ei ole peaks tegema riigiga kes et tulevikus võtta oleks kui kriis oleks. Mõttekam oleks neid osta kui mingisuguseid suurtükke jne vana relvastust teistelt riikidest. Nn VANARAUda niigi juba palju näiteks vana staadioni juures kaitseliitu autod. Vedelevad aias mis kasu neist on. Te
Tsiteeri | ebasobiv
+21 #3 Armin 2019-10-30 05:49
Telia , Elisa ja Tele2 ! Laadige oma mobiilimastide akud ära ! Tean nüüd 100 % , et see on teil mäda ...
Tsiteeri | ebasobiv
+8 #4 esimese astme 2019-10-30 08:19
torm ainult oli....
milleks inimesi hirmutada kilomeetrise meteoriidiga?
Tsiteeri | ebasobiv
+7 #5 Rahulolematu 2019-10-30 19:30
Helme on kahh ära pööranud. Soovitas korteriühistute l hakata ostma generaatoreid. Milleks investeerida generaatoritess e,kui on võimalik elektriliinid korda teha? Ma ei tea,kas ma olen ainus,kel pool elektriarvest moodustab võrgutasu. Ma oleks selle raha eest mitu generaatorit ostnud.
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #6 Guest 2019-10-30 19:46
las see riik koondab aga veel rohkem ära neid elektrike siis on ehk abilisi näpuotstel lugeda rahvas maksab kõrrget võrgutasu aga kui häda käes pole abi kusagilt vötta koondage parem pooled riigikogulased ära oleks palju rohkem kasu
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #7 Pidas 2019-10-30 20:29
Jonu kirjutas:
Millega aitas siseminister tormikahjustuste likvideerida. Kas ainult sõnadega või tuleviku antud lubadustega. Kaitseminister oleks võinud laenata generaatoreid sõjaväelt välja. NAGU nii roostetavad kuskil laos. Kui ei ole peaks tegema riigiga kes et tulevikus võtta oleks kui kriis oleks. Mõttekam oleks neid osta kui mingisuguseid suurtükke jne vana relvastust teistelt riikidest. Nn VANARAUda niigi juba palju näiteks vana staadioni juures kaitseliitu autod. Vedelevad aias mis kasu neist on. Te

rahvale klaasmaja rõdult rahustava ja lubadusi täis kõne
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD