Menu

Helme: Võru tormikahjustused on õppetund

  • Kirjutas BNS

Siseminister Mart Helme nimetas Võru tormikahjustusi õppetunniks, mis aitab kitsaskohti tuvastada, minister kavatseb võtta valitsuse kriisikomisjoni istungil eritähelepanu alla elutähtsate teenustega toimetuleku.

Siseministeeriumi teatel kavatseb siseminister Mart Helme võtta novembris toimuval valitsuse kriisikomisjoni istungil eritähelepanu alla elutähtsate teenuste katkemise ja taastamise kriisiolukordades.

„Nädalavahetusel tormi tõttu elutähtsate teenuste katkemine Võru linnas on sel aastal juba teine suurem tormist põhjustatud olukord, mille tulemusel on tekkinud ulatuslikud elektrikatkestused. Need on omakorda toonud kaasa mitmete elutähtsate teenuste katkemise – ei toiminud veevarustus, sularahaautomaadid, bensiinijaamad, katkenud oli mobiilside. Me peame olema valmis selliste olukordadega palju paremini toime tulema kui praegu,“ ütleb Helme.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Seotud lood. NB! Loetelus puuduvad sisselogimist vajavad artiklid

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD