Menu

Ligi pooled endistest maavanematest jätkavad omavalitsusjuhtidena

Endine Võru maavanem Andres Kõiv töötab Võru Tarbijate Ühistu juhatuse liikme ametikohal.

Kuus endist maavanemat on ametis omavalitsusjuhina, kolm endist maavanemat töötab regionaaltalituse juhi ametikohal.

Kuus endist maavanemat on ametis kohalikes omavalitsustes.

Endine Jõgeva maavanem Viktor Svjatõšev töötab alates eelmisest nädalast Jõgeva valla abivallavanema ametikohal, endine tema Põlva maavanem Igor Taro on Põlva vallavolikogu esimees ning endine Hiiu maavanem Riho Rahuoja Hiiumaa vallavolikogu aseesimees.

Tartu endine maavanem on Tartu abilinnapea, endine Lääne-Viru maavanem Marko Torm Rakvere linnapea ning endine Valga maavanem Margus Lepik on Valga vallavanem.

Kolm endist maavanemat töötab rahandusministeeriumi regionaalhaldusosakonnas talituse juhina. Endine Lääne maavanem juhib Läänemaa talitust, endine Pärnu maavanem Pärnu talitust ning endine Viljandi maavanem Erich Palm Viljandi talitust. Ka möödunud aasta kevadest Saare maavanema kohuseid täitnud Jaan Leivategija töötab rahandusministeeriumi regionaalhaldusosakonna, tema juhtida on Saaremaa talitus.

Endine Võru maavanem Andres Kõiv töötab Võru Tarbijate Ühistu juhatuse liikme ametikohal.

Endine Harju maavanem Ülle Rajasalu läks pensionile. Rajasalu kuulub Tallinna linnavolikokku ning on ka Pirita linnaosakogu esimees.

Endine Rapla maavanem Tõnis Blank võttis Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) pressiesindaja sõnul aja maha ja puhkab, kuid samas on ta SDE Raplamaa piirkonna esimees, Kehtna Hoiu-laenuühistu juhatuse ja krediidikomitee liige, Raplamaa haigla nõukogu liige, MTÜ Kehtna kultuuriselts juhatuse liige ning Kehtna aleviku külavanem.

Endine Järva maavanem Alo Aasma on Paide linnavolikogu revisjonikomisjoni juht.

Aasma ütles BNS-ile, et ta on võtnud aja maha ning puhkab.

Endine Ida-Viru maavanem Andres Noormägi on alates eelmise aasta kevadest haiguslehel.

20 PÄEVA ENIMLOETUD