Menu

Võru Tamula randa tuleb 12 meetri laiune ja 7 meetri kõrgune laste mängulaev

  • Kirjutas Heleri Lakur

Eesti ettevõte OÜ Tommi Play paigaldab juulikuu lõpuks Tamula randa laste mängulaeva, mille mastikõrgus on seitse meetrit ja pikkust üle 12 meetri. Foto: AIGAR NAGEL

Võru Tamula rannapromenaadi rekonstrueerimistöödel, millega alustati aprilli algul, on praeguseks jõutud välja vahetada laudtee ja pingid ning osaliselt ka tribüünide osa. Lastesõbraliku linnana soovitakse pidevalt täiendada ka laste vabaajaveetmise võimalusi nii linnas kui ka rannaalal, mis loodetavasti kutsub tulevikus veelgi rohkem lastevanemaid kas või oma suve siin kandis veetma.

Uus mängulaev

Käesoleval aastal paigaldatakse Tamula randa ka lisamänguatraktsioon. Rannast eemaldatakse olemasolev amortiseerunud jõulinnak ning paigaldatakse uus mängulaev olemasoleva mänguala lähedusse.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

-4 #1 milleks? 2019-06-20 12:35
7 meetri kõrgune, et võsukesed saaksid surnuks kukkuda?
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 Tule taevas appis 2019-06-20 12:45
milleks? kirjutas:
7 meetri kõrgune, et võsukesed saaksid surnuks kukkuda?

loll telli omale leht ja saad kõigele ligi.
Tsiteeri | ebasobiv
-3 #3 to milleks 2019-06-21 09:17
Oled ka üks madala IQ kooli poolelijätnud emme . Kes linna tänavatel poosetab oma rahakoti ja telefoniga . Suur egokene lihtsalt . Ja elu lill kui nii poosetada annab .Rohkem polegi vaja !
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 tartust 2019-06-21 09:22
Nii paraku onn nende maakatega . Selline oma egokese rahuldamine on maapiirkondades . Jube ! Käivad ringi nigu ,nagu oleks NY või Hong - Kongi börsil.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 Kolumbus 2019-06-21 12:55
Kas see on see Paidi kuunar? mis jõude seisab
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD