Menu

Kethi Uibomägi usub äreva olukorra laabumist ja maharahunemist

  • Kirjutas Sten Sang

Näitleja Kethi Uibomägi planeerib veeta osa vaba aega vanematekodus Valgamaal. Temaga fotol poseeriv peigmees Anzori viibib praegu oma kodumaal Gruusias. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT > Möödunud nädalal puhkenud koroonaviiruselaine mõjutab suurel määral Eesti artistide leivateenimise võimalusi. Leht küsis Võrus sündinud ja Valgas koolis käinud näitlejalt-saatejuhilt Kethi Uibomäelt, kuidas ta riikliku esinemiskeelu ajal toime tuleb.

Hulgaliselt tühistamisi

Näitleja Kethi Uibomägi (30) tõdeb, et ainuüksi järgmise viie nädala jooksul on tal ära jäänud 24 esinemist. Sealhulgas ülesastumised suure show-programmiga kruiisilaeval, erapidudel, firmasündmustel ja tuur „Head tüdrukud nii ei tee”. Küll aga plaanib Kethi Uibomägi kriisi möödudes esimesel vōimalusel tulla Võrru esinema stand-up show’ga (püstijalakomöödia – toim.).

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD