Menu

Võrus Karja 5 saja-aastaseks saava elamu katust panevad maailmatasemel mehed

  • Kirjutas Kalev Annom

Möödunud kuul viieaastaseks saanud OÜ Katusepartner juht Vaiko Ülejõe on Eesti katuse- ja fassaadimeistrite liidu juhatuse liige ja Tallinna ehituskooli kaldkatuste eriala õppejõud, kes julgeb oma ehitatud katustele anda viieaastase garantii. Järgmisena asub Katusepartner vahetama Varese söögimaja katust. Viimati pandi uus eriline kildkivikatus erihoolduskeskusele Võrusool. Karja 5 saab betoonkivist katuse. Foto: KALEV ANNOM

OÜ Katusepartner mehed hakkasid 27. veebruaril Võrus Karja 5 elamu juurde püstitama tellinguid ja 3. märtsil läksid lahti katusetööd, praegu käib otste kokkutõmbamine. Katuse valmimise tähtaeg on aprilli lõpus.

Visa majaühistu esimees Hele Laht ja projekteerija Allan Kaasik

Katusepartneri juht Vaiko Ülejõe kiidab Karja 5 majaühistu esimeest Hele Lahte, Kurmik Projekti juhti Allan Kaasikut ning muinsuskaitseameti Võrumaa nõunikku Tiina Pettaid.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

15 PÄEVA ENIMLOETUD