Menu

FOTOD Rõuge rahvamaja ehitab Viljandi pärimusmuusika aida ehitamise kogemusega Silindia Ehitus

  • Kirjutas Kalev Annom

2021. aasta esimesel tööpäeval, 4. jaanuaril oli Rõuge rahvamaja objektil ametis 15 ehitajat. Pildile leidsid aega tulla Rõuge valla haldusspetsialist Olev Mõttus (vasakult), valla majandusosakonna juhataja Jane Liiv ja Silindia Ehituse projektijuht Vello Veelmaa. Taamal on rahvamaja peasissekäik, millest saab parema ettekujutuse projekteerija pildilt, kus näha ka sissepääsu ees olev platsike ja osa haljastusest. Kirik jääb vasakule. FOTO: Kalev Annom

2021. aasta esimesel tööpäeval, 4. jaanuaril käis Rõuge rahvamaja rekonstrueerimisel töö täie hooga. Silindia Ehituse projektijuht Vello Veelmaa seletas, et oli just teinud kokkuvõtteid 2020. aastast ja saab öelda, et objektil on senini töid tehtud 140 tööpäeva, mis tähendab, et ollakse tööjärjega enam-vähem täpselt poole peal, sest tööde aeg on 14 kuud.

Kogumaksumus poolteist miljonit eurot

Rõuge valla majandusosakonna juhataja Jane Liiv oskab välja öelda rahvamaja rekonstrueerimise täpse maksumuse, mis on 1 504 827,90 eurot.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

0 #1 Haiguse nimega koht 2021-01-10 18:56
Nüüd oleks uut vallamaja ka vaja vä
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #2 Tölpa 2021-01-10 20:20
Palun artiklit ka Suurel Munamäel toimetaja kohta. Saaks põneva lugemise! 14.detsembril 2020 pidi ju valmis saama. Või ei lubata kirjurada?
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #3 Vallakodanik 2021-01-12 13:50
Projekt projekti otsas! Tahaks teada, mis selle Suure Munamäe, Haanja Puhke- ja Spordikeskuse ja Rogosi mõisa arendamisega juhtunud on. Paistab, et tööd ei edene ja odavhanked on kinni jooksnud. Äkki ajaleht uuriks ka nende objektide murekohti ja tulevikku.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD