VIDEO Lõuna-Eestist pärit Ave Tarend tõusis Eesti ja siis maailma tippu!

Möödunud aastal (VT 18. september 2021.a.) kirjutasime, et Võru- ja Põlvamaal sirgunud Ave Tarend krooniti Missis Estonia 2021 ja ta võitis lisaks eritiitlid Mrs Model Estonia 2021, Mrs Tourism Estonia 2021 ja oli ka internetihääletuse võitja.
Lõuna-Eesti maatüdrukuna jõuda Eesti tippu, siis maailma tippu…kolme lapse ema Ave Tarend tõestas, see on võimalik. Nagu Erki Nool Võrust näitas, et on võimalik tulla kümnevõistluses olümpiavõitjaks.
Külm ja lumine tee Mrs. Earth 2022 poole
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.
HETKEL ENIMLOETUD
LOE VEEL
ARVAMUS
VIIMATI LISATUD
PILDI-JA VIDEOGALERII





































.jpg#joomlaImage://local-images/2026/03/25/Suur kriisioppus Voru Kagukeskus 24_03_2026 Fotograaf Aigar Nagel (64).jpg?width=3000&height=2000)
























































