Menu

Eile oli tulevikuettevõtluse teemaline konverents „Linnast kaugel”

Kandle  väikesesse saali kogunes sadakond ettevõtjat. Foto: ANDREI JAVNAŠANUUED IDEED • Ettevõtlusnädala tippsündmuseks oli eile Kandle väikeses saalis toimunud konverents, mis keskendus ettevõtluse tulevikule. Moderaator Janek Mäggi ütles sissejuhatuseks, et mitte ettevõtja ei pea minema riigi juurde, vaid riik peab tulema ettevõtja juurde.

Konverentsi avades ütles maavanem Andres Kõiv, et hea on saalis näha Võrumaa ettevõtjate kahurväge. Andres Kõiv lisas, et lipupäevast jääb ettevõtjate toetamiseks väheks, kuid hea algus on seegi.

„Olen positiivselt häälestatud ja kui on ka missioonitunnet, siis peavad asjad paremuse poole liikuma,” ütles Andres Kõiv. „Ettevõtlust peab saama arendada ka linnast kaugel ja maavalitsuse uks on alati avatud.”

Konverentsi peaesineja, Tartu ülikooli rahvusvahelise ettevõtluse professor akadeemik Urmas Varblane peatus uutel ideedel, tulevikuvõimalustel ning ettevõtjate ja teadlaste koostööl.

Kommentaarid   

+1 #1 ?? 2015-10-10 11:16
Kummaline mõte jäi kumama sealt: Hr. Leisi juttudest paistis läbi , et mees on eluaeg tegelenud asjade müümisega , mis POLE KASULIKUD OSTJALE !!!, ta on selle üle hirmus uhke ja see peaksgi olema tem-aarust trend !? See on pooltõde ja toodab väärtusi ainult müüjale, mingil hetkel on see kindlasti ainumõistlik, aga pikemas perspektiivis mitte, sobib pastorile, pagulasele,must lasele....õnnek s toodetakse PÄRIS SÖÖKI ka.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 spiro agnew 2015-10-10 12:36
?? kirjutas:
Kummaline mõte jäi kumama sealt: Hr. Leisi juttudest paistis läbi , et mees on eluaeg tegelenud asjade müümisega , mis POLE KASULIKUD OSTJALE !!!, ta on selle üle hirmus uhke ja see peaksgi olema tem-aarust trend !? See on pooltõde ja toodab väärtusi ainult müüjale, mingil hetkel on see kindlasti ainumõistlik, aga pikemas perspektiivis mitte, sobib pastorile, pagulasele,mustlasele....õnneks toodetakse PÄRIS SÖÖKI ka.

no on siis kunagi mõni asi kasulik ostjale ? ostjka teeb lihtsalt oma ostuotsuse ja viskab raha välja ..... saamata arugi kas oli kasulikum või lausa rumal ost. müüja saab ju oma raha alati kätte ja ilma kasumita ei müü ta midagi. ainult piima ja lihamüüjatest osad praegusel hetkel ei saa kasumit. aga eks küsigu padari käest, miks see nii on. niimoodi kuidas padar siiani on mulisenud pole selles mingeid vastuseid kuigi tõde teab ta samuti.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #3 ettevõtja 2015-10-12 08:07
Huvitav konverents oli ja Leisi tuleb kiita tema ettevõtlikkuse poolest. Üllatas, et maavanem ei leidnud aega ettevõtjate autasustamiseks !
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #4 spiro agnew 2015-10-12 11:27
ettevõtja kirjutas:
Huvitav konverents oli ja Leisi tuleb kiita tema ettevõtlikkuse poolest. Üllatas, et maavanem ei leidnud aega ettevõtjate autasustamiseks!

selleks ei pea olema ju "keeniuss", et teada, miks see nii oli.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD