Menu

Võrumaa Teataja konkursi Lõuna-Eesti vahvaim vanaisa võitnud Peeter Hade istus peaministri toolile

Foto: VTVAHVAIM VANAISA • Kolmapäeval, 21. oktoobril sai Lõuna-Eesti vahvaim vanaisa Peeter Hade lõpuks kätte konkursi peaauhinna – ta käis koos abikaasa, laste ja lastelastega riigikogu liikme Meelis Mälbergi kutsel Toompeal. Mälbergi sõnul roniti Toompea lossis torni, vaadati infotundi, käidi giidi juhatusel majas ekskursioonil ning külastati ka Stenbocki maja. Kuna enamik oli Tartu inimesi, siis palus Mälberg neile rääkima kindral Ants Laaneotsa. Lõunat söödi riigikogu sööklas. „Loodan, et vanaisale ning tema perele see sõit meeldis. Võin omalt poolt öelda, et tegemist on väga toreda perega. Positiivsed ja ühte hoidvad ehk siis õige vanaisa on tiitli saanud,” kiitis Mälberg Lõuna-Eesti vahvaimat vanaisa.

Sõidukulusid aitas katta samuti Kagu-Eestist riigikokku valitud Liina Kersna, kes pani vahvate vanaisade auhinnafondi Vahur Kersna raamatud.

Pildil keskel Lõuna-Eesti vahvaim vanaisa Peeter Hade, temast paremal tema abikaasa Liivi Hade ning ümber lapsed ja lapselapsed. Vanaisast vasakul Meelis Mälberg ja Liivi Hade kõrval Liina Kersna.

{fcomment}

Seotud lood. NB! Loetelus puuduvad sisselogimist vajavad artiklid

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD