Menu

Tamula rannapromenaadil algasid laudise korrastustööd

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

FOTO: Aigar Nagel

Võru Linnavalitsus alustas Tamula rannapromenaadil olemasoleva puitlaudise korrastustöödega.

Aastate jooksul on 2009. aastal rajatud Tamula rannapromenaadi laudise maapinda paigaldatud kandetalad mädanenud, mistõttu on laudis lahti tulnud ning seda ei ole olemasolevasse talastikku enam võimalik kinnitada. Laudisest väljaulatuvad naela- ja kruvipead on promenaadi kasutajatele ohtlikud.

„Kui varasematel aastatel on piisanud puitlaudise täiendavast kinnitamisest, siis tänavune talv on laudisele olnud eriti karm ning linnavalitsus on promenaadi külastavate inimeste ohutuse tagamiseks veel enne suplushooaja algust võtnud ette selle korrastustööd,“ kommenteeris ehitusspetsialist Kalmer Vislapuu.

Tööde käigus proteesitakse võimalusel laudise kandetalastik ning laudis kinnitatakse täiendavalt uue talastiku külge. Lisaks vahetatakse välja purunenud või mädanenud lauad. Rannaga paralleelne betoonkivisillutisega külgnev laudtee osaliselt likvideeritakse, et järgmisel aastal taastada see uue täiustatud ning kauakestvama tehnilise lahendusega. Likvideeritud laudise asemele tuuakse ajutiselt rannaliiv.

Vabandame ebamugavuste pärast ning soovime meeldivat ja ohutut suplushooaega.

Lisainfo: Võru Linnavalitsuse ehitusspetsialist Kalmer Vislapuu, tel 785 0947.

Kommentaarid   

+2 #1 spiro agnew 2016-05-19 22:50
krr
eks seda tegid samasugused mikud kui vaatetorne, mis ära mädanesid. kasutada tuleb ikka õiget materjali ja sellega vastavalt käituda. kõigepealt tehakse riigihange vuta - vuta käigu pealt ning siis ullid ehitavad valmis kolme kuuga ... no kus see mõistus on. selle perioodi sees polnud võimalik vajalikku materjali hankidagi, sest selle ajaga ei saa seda lihtsalt, pole võimalik. rääkimata eelnevast töötlemisest ja vajalikest immutamistest.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD