Menu

Koolidirektori süüasi ei leidnud kohtus tõendamist • Lõuna ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Terje Aleksašin vaidlustab maakohtu otsuse ringkonnakohtus •

  • Kirjutas Heleri Lakur

Endise Krabi kooli direktori Ale Sprengi kohtuotsus tehti teatavaks Tartu maakohtu Võru kohtumajas 15. jaanuaril. Pildil on kaitsja Margus Kurm ja Ale Sprenk. Foto: AIGAR NAGEL

Üleeile mõistis Tartu maakohus Krabi endise kooli juhi Ale Sprengi talle esitatud süüdistustes õigeks süü tõendamatuse tõttu. Käesolevas süüasjas olid potentsiaalseteks tõenditeks kannatanute, tunnistajate ja süüdistatava ütlused, mis olid kohtu hinnangul lünklikud ja kohati ebausaldusväärsed.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+9 #1 Ülo Raudsepp 2019-01-18 18:30
Kohus tõestas, et lapsed valetasid. Mida on edasi kaevata?
Kas ka eesmärk: " ei jäta enne kui Ale Sprenk on maatasa tehtud."
Valetajad tuleb kaaskodaniku tervise kahjustamise pärast vastutusele võtta. Psühhoterroriga tervise hävitamine on kindlasti kaistust väärt.
Mis värk siin Eestis on, et aktiivsed inimesed üritatakse nudida muu massiga ühe kõrguseks? Prokurör, häbi sul olgu.
Tsiteeri | ebasobiv
-12 #2 seadus sätestab ... 2019-01-19 00:18
...igasugune lapse füüsiline väärkohtlemine on kriminaalkurite gu Siiras lugupidamine ringkonnaprokur örile !
Tsiteeri | ebasobiv
+9 #3 viimasele 2019-01-19 07:25
Mingit laste väärkohtlemist ei toimunud. A.K nägi võimalust manipuleerida lastega ja lubas neile, et elu läheb paremaks, kui direktori kohta kaebusi kirjutavad. Eks läkski, kuna paljud neist kaebajatest enam koolis ei käi, kes on kinnises asutuses, kes tänaval :(
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 kurni palkamine 2019-01-21 20:44
näitab olukorra tõsisust.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #5 Habe 2019-01-23 14:46
kurni palkamine kirjutas:
näitab olukorra tõsisust.

See õpetajaskonna üle oksendamine peab lõppema. Isegi kui Kurmi oleks palgatud oleks seda väga vaja, et töö teeb ära keegi, kes teab mädast süsteemi ja seda, kuidas tööd seal TEGELIKULT tehakse.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #6 To kurni palkamine 2019-01-31 09:38
Sinu arvates ei tohiks koolitöötajad üldse advokaati palgata ja peaksid kõrvad lontis end süüdi tunnistama ka siis, kui midagi pole valesti teinud?
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD