Menu

FOTOD Võru kapipoodide järjekorras ootab oma aega ligi poolsada müügihuvilist

  • Kirjutas Kadi Annom

Iluhääle Garderoobi omaniku Jane Hääle sõnul aitab müügile tublisti kaasa ka tootefotode postitamine sotsiaalmeediasse. Ei ole harvad juhused, kui asi leiab omaniku juba postitatud foto põhjal. FOTO: Aigar Nagel

Mõni lehenumber tagasi kirjutasime sellest, kuidas vana kooli kaltsukad on Võru linnas väljasuremisohus ja asenduseks on linnapilti ilmunud kapipoed, kuhu igaüks saab soovi korral oma koju seisma jäänud riidekraami müüki viia.

Lähemal uurimisel selgub, et niinimetatud kapipoed on populaarsemad, kui oskaks arvata. Kohe on võimalik asju müüki viia vaid mõnedesse neist. Kapist Kappi kauplusesse peab aga löögilesaamiseks ootama umbes paar nädalat ja Iluhääle Garderoobi kapi ootel on praegu lausa ligi poolsada müügihuvilist. Uurisime, mis on nende kohtade fenomen ja mida kapipoodide omanikud ise klientidele soovitavad.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+5 #1 Tiina 2019-02-21 16:59
Viibin Võrus ainult tööasjades aga meil Viljandis selline kapi kaup ka ei lähe. Ühesõnaga kauba omanikul ei tasu ära, maksa see rent, rent on juba kallis. Mõne jope pärast ei ole see väärt kui kuu maks on juba jopet väärt. Ainult prügikast . Meil oli üks ankaar sauna juures kus sai tasuta ära anda aga see lammutati ka maha. Ikkagi prügikast, jäätmejaamas peab ka riiete eest maksma.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD