Menu

Karja tänava-Karja põigu-Roosi-Väikse tänava kodud ootavad ostjaid

  • Kirjutas Kalev Annom

Pildil on Karja tänava algus. Paremal on Karja 5 ja ees hele eramaja Karja tänava ja Karja põigu nurgal (Karja 4). Tahapoole jääbki uusarendus. Linnal tuleks käsile võtta Karja tänava, Karja põigu, Roosi ja Väikse tänava ning kõnniteede ja valgustite kordategemine. Foto: KALEV ANNOM Allikas: PÄCHTER KINNISVARA

Minu kodu on minu kindlus – kinnisvaraost on tulevikuinvesteering

2005. aastal ostis Marikon Grupp eesotsas juhataja Helin Pächteriga Karja ja Roosi tänava vahelise maa-ala mõttega kujundada sinna vaiksesse kohta elurajoon, mis jääb samas linna keskväljakust ainult mõnesaja meetri kaugusele.

OÜ Marikon Grupp juhataja, Pächter Kinnisvara maakler Helin Pächter ütles Võrumaa Teatajale: „Kordagi pole tekkinud kahtlust aastaid tagasi tehtud ostuotsuses, sest on ju teada tarkus, et kinnisvarasse investeerimine on vaade tulevikku. Praegu saame öelda, et maa-ala on jagatud üheteistkümneks elamumaakrundiks ja ka registrisse kantud. Käib tehnovõrkude projekteerimine.”      

Uusarendusse tulevad ridaelamud

Kui esialgu oli Karja-Roosi tänava vahelisele alale plaan ehitada 18 korteriga majad, siis nüüd on otsustatud privaatsema variandi, ridaelamute kasuks.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+3 #1 Karja südamekodud 2019-05-12 07:32
Tapamaja elurajoon :-)
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #2 ussssss 2019-05-13 10:23
köigepealt tehke kindlaks,et seintes pörandas ei oleks skelete :lol: ikkagi tegu vörumaa suurkujude rajooniga :lol: :lol: peale selle södurid joonistavad endale liba sugulasi,et saada teistest ette :lol: järgmine suur probleem vörumaal surnu tervitab seniks päikest :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
-2 #3 ussssss 2019-05-13 10:28
ja ,et riik saaks tehtud peab kohaliku vöimu pakki segi inimestega lööma siis ei ole liba inimestel kohta kuradi feodaalid. :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Hetkel enimloetud

15 PÄEVA ENIMLOETUD