Menu

Võrus saab peagi kehavõlusid oma silmaga lähemalt uudistada

  • Kirjutas Sten Sang

Septembri alguspäevil avab Võrus uksed ohtralt kehailu lubav stripiklubi, kus münte kõlistada pole mõtet ja preemia andmine käib krabisevate kupüüridega. Foto: AIGAR NAGEL

Endise Casino Grand Prix ruumides Petseri 14 avab 6. septembril uksed Võru esimene stripiklubi.

Sotsiaalmeedias on mehepojad ja eevatütred juba kaunis kõhevil ja ootavad väljareklaamitud avamishetke kasvava ärevusega. Pulssi kergitavaid vaateid hakkab paigas nägema reedel ja laupäeval kella kümnest õhtul kuni kuueni varahommikul.

Teisel katsel

Varem käisid sahinad OÜ Bellavia stripiklubi Võrru laienemise teemal 2011. aasta veebruaris. Toona soovis ettevõtte esindaja Deniss Bekker hakata oma töötajate kaunilt vormitud ihusid välgutama linnale kuuluvas pangahoones aadressil Tartu 25. Paraku leidis linn tookord, et tegu on piisavalt kompromiteeriva ettevõtmisega, mis ei sobi linna esindushoonesse ja katkestas tehingu läbirääkimised.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD