Menu

Võru vabaajakeskuse ja spaa rajamine seisab uuringute taga

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võrru vabaajakeskuse ja spaa jaoks plaanitava Luha tänav 16 krundi suuruse üle plaanib linn veel arutleda. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Umbes poolteist aastat tagasi kerkis Võru vabaajakeskuse ja spaa rajamise mõte taas päevakorda ja Võru linnavolikogu alustas veel sel suvel Luha tänav 16 kinnistu ja lähiala detailplaneeringu koostamist eesmärgiga määrata ehitusõigused vabaajakeskuse püstitamiseks ning teede, parkimise ja tehnovõrkude paigutamiseks.

Juunikuus kinnitas ettevõtja Urmas Johanson toimetusele, et tegemist on pikaajalise protsessiga ja nii suure projektiga võibki oodatust rohkem aega minna.

Ootab hinnapakkumist

„Hetkel seisab asjaajamine selle taga, et tuleb teha proovipuurimised,” sõnab Johanson. Nagu selgus esialgsete uuringute põhjal, asub maa-ala ammusest ajast turbaväljal, mis riiklike maavarade registrisse kantud olulise reservmaana.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+2 #1 Sama kandi elanik 2019-10-13 08:25
Super, viimane aeg midagi muud ka ehitada peale poodide.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD