Sotsid esitavad Kalvi Kõva Võru linnapea kandidaadiks
Võru linna sotsiaaldemokraadid korraldasid linnapeakonkursil ainsana sõelale jäänud staažikale riigikogulasele Kalvi Kõvale laupäeval katsumise, kas mees on paslik kandidaat asuma Anti Allasest peatselt vabanevale linnapea toolile.
Kõva tutvustas umbes 45 kohale tulnud sotsile ja sõbrale nii ennast kui plaane seoses Võru linnaga ning vastas arvukatele küsimustele. Lahkuva linnapea Anti Allase arvates jäi valdav enamik Kõva vastustega väga rahule ja seetõttu esitatakse koalitsioonile linnapeaks Kalvi Kõva kanditatuur. Lõpliku otsuse teeb volikogu.
Edasi lugemiseks palun logige sisse
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.