Menu

.      

Rahva hääl tõi antslakatele pikema valgustatud terviseraja

  • Kirjutas Kadi Annom

Antsla vallavanem Avo Kirsbaum ühel oma Kasumetsa terviseraja lemmiklõigul, mis hiljuti kaasava eelarve, katuseraha ning kohalike panuse toel valgustatud sai. Kirsbaumi sõnul kasutatakse terviserada peamiselt suusatamiseks, kuid ka kettagolfi populaarsust ei saa alahinnata. Peale selle käiakse rajal ka niisama jalutamas, jooksmas või kas või seeni korjamas. Foto: AIGAR NAGEL


Antsla vallavanem Avo Kirsbaum ühel oma Kasumetsa terviseraja lemmiklõigul, mis hiljuti kaasava eelarve, katuseraha ning kohalike panuse toel valgustatud sai. Kirsbaumi sõnul kasutatakse terviserada peamiselt suusatamiseks, kuid ka kettagolfi populaarsust ei saa alahinnata. Peale selle käiakse rajal ka niisama jalutamas, jooksmas või kas või seeni korjamas. Foto: AIGAR NAGELAntsla valla 2022. aasta kaasava eelarve hääletusel sai enim rahva toetust ettepanek Kasumetsa terviseraja pikemale ringile valgustus ehitada. Nüüdseks on umbes kuu tagasi alanud tööd lõpule jõudnud ning Antsla rahvas ja ka mujalt tulijad saavad pimedale sügisele vastu minna valgustatud spordirajal.

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

20 PÄEVA ENIMLOETUD