Menu

Võrukaela aasta mäng 2018 on mõeldud nii väikestele kui ka suurtele

  • Kirjutas Mailit Paju

SPONSORID JA AUHINNAD Juba kolmandat aastat järjest korraldab Võrumaa Teataja heade koostööpartnerite abiga auhinnarohket Võrukaela aasta mängu.

Läbi aasta kestev mäng toimub nii Võrumaa Teataja lastelehes Võrukael kui ka Facebookis, kus nii Võrumaa Teatajal kui ka Võrukaelal on oma leheküljed. Nii on mängus osalejatel võimalus terve aasta jooksul võita endale midagi toredat ja vajalikku paljudest väikestest auhinnamängudest, mida Võrukaela aasta mäng enda alla koondab. Et sponsoreid on tänavu rohkem kui eales varem – tervelt 21!, siis on paslik neist järgnevalt veidi pikemalt juttu teha ning teile teada anda, mida on nad aasta mängu auhindadeks välja pannud ja kuidas võita.

Võida sinagi!

Kuigi lasteleht Võrukael on orienteeritud eelkõige lastele, ei tähenda see, et selle aasta mängust ei võiks osa võtta ka täiskasvanud. Osalege julgelt Võrukaela Facebooki mängudes,  hääletage seal ja ajalehekupongidega oma lemmikpiltide poolt ning aidake lastel meile pilte teha ja neid ära saata! Hetkel ootame Võrukaela sõpradelt kuni 12. veebruarini (k.a) veebruariteemalisi joonistusi ja fotosid e-postiaadressil vorukael@vorumaateataja.ee ning posti teel või ise tuues aadressil Võrukael, PK 1, Oja 1, 65602 Võru.

Lisage pildi juurde kindlasti töö saatja nimi, sünnipäev, vanus, aadress ja telefoninumber!

Kui teil on soov koos kaaslasega Võru Kandle kinno minna, osalege järgnevas Võrukaela aasta mängu üllatusmängus, millest võitegi võita kinopääsme kahele!

Saatke või tooge aadressil Kinomäng, PK 1, Oja 1, 65602 Võru kiri, kuhu olete kirjutanud vastused järgmistele küsimustele:

1. Mitu Võrukaela aasta mängu tänavust sponsorit on ka kahel eelneval aastal auhindade väljapanijate seas olnud?

2. Kes Võrukaela aasta mängu 2018 sponsoritest on auhindadeks välja pannud tervelt 12 kinkekaarti, mille koguväärtus on 300 eurot?

Lisage ümbrikusse ka käesoleva lehe servast välja lõigatud Võrukael, sest juhul, kui te ei osanud küsimustele vastata või te vastasite valesti, annab ümbrikusse pistetud pildike Võrukaela näost teile siiski võimaluse osaleda kinopääsme loosimises!

Ootame teie vastuseid 5. veebruarini (k.a) ja kinopääsme, mis kehtib kahele, võitja kuulutame välja ühes veebruarikuus ilmuvas Võrumaa Teatajas. Võitjaga võtame ühendust.

Esimesed Võrukaela aasta mängu auhinnad on juba välja jagatud. Ühe neist – kiigu e-poelt SuurLeiunurk.ee võitis Facebookis toimunud jagamismängust Pille Plado. Värskeks kiiguomanikuks sai tema pisipoeg Kenor Suvi, kes siinsel fotol uut kiiku just parasjagu testis.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD