Menu

Võrumaa noorsportlaste toetuseks koguti HeaTegevusJooksul üle 1000 euro

  • Kirjutas Heleri Lakur

Ajale jooksjaid oli seekord 84, peale nende said aja kirja kaks suusatajat, kolm koera, 15 mudilast ja 21 kõndijat. Foto: AIGAR NAGEL

Möödunud pühapäeval anti start kolmandat korda toimunud HeaTegevusJooksule, mis tõi kokku ei rohkem ega vähem kui ligi 90 jooksu- ja kõnnisõpra. Jooksjate ja kõndijatega koos startisid ühes ka Võru spordikooli suusatreenerid Hille Saarepuu ja Mario Oha.

Jooksjad, kõndijad, koerad ja suusatajad ühel rajal

Karge tuuleta talveilm tõi kokku suured ja väiksemad heategijad. Kubja terviserajale startima tulnud spordisõbrad said traditsiooniks saanud HeaTegevusJooksul anda rahalise panuse Võrumaa spordiaasta tunnustusürituse toimumisele. Noorsportlaste toetuseks korraldatud jooksupäeval koguti 1126 eurot. Võrumaa Spordiliidu tegevjuhi Merike Õuna sõnul ootas ta sel korral rohkemat osavõttu, eelkõige iga inimese enda sportliku liikumisharrastuse eesmärgil.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD