Menu

Uus spordiklubi Võrus tekkis praktilisest vajadusest

  • Kirjutas Heleri Lakur

Uues Võru spordiklubis Byakko käib juba ligikaudu 40 mudilast ja noort, kuid klubi veel areneb ja täiendab oma kontseptsiooni. Asutajaliikme Rain Ermeli sõnul tähendab klubi nimi Byakko idamaade mütoloogias valget tiigrit, kes peab igavest võitlust. „Valge tiiger tuleb maa peale alles siis, kui kõik on tasakaalus ja õiglane. Me teeme oma tööd siin klubis ka õiglaselt ja vabast ajast,” märgib Ermel. FOTO: Aigar Nagel

Eelmise aasta sügisel asutasid kolm hakkajat ja sportlikku lapsevanemat Kätlin Toots (29), Rain Ermel (36) ja Riho Lehiste (55) spordiklubi Byakko.

Klubi asutamise lugu aga on suisa proosaline ja seda võib pidada heas mõttes juhuslike kokkusattumuste süüks.

Juhuste kokkusattumus

„Miks üldse Byakko tekkis, selle põhjuseks on Raini noorem poeg Raio,” alustab naljatledes Kätlin Toots, kes annab poisile samas klubis ka ujumistunde. „Minu nooremal poisil oli kindel plaan hakata maadlejaks,” jätkab Rain Ermel.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD