Menu

3200 inimesel on vaja esmaspäeva jooksul tulumaksu juurde tasuda

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

pixabay

Esmaspäev on eraisiku tulumaksu tagastamise ja juurdemaksmise tähtaeg ning hommikuse seisuga on 3200 inimesel tasumata veel 800 000 euro eest tulumaksu.

"Tänaseks on maksu- ja tolliametile (MTA) oma kohustuse tasunud ligi 11 900 inimest, summas 3,2 miljonit eurot. Kokku kuulub 2. juuliks tasumisele 15 122 inimese poolt ligi 4 miljonit eurot," ütles MTA pressiesindaja Kaia-Liisa Kallas BNS-ile.

Eelmise aasta tuludeklaratsioonide alusel kuulub kokku tasumisele 40,5 miljonit eurot ja tagastamisele 92,3 miljonit eurot tulumaksu . Neile, kes deklareerisid kasu vara võõrandamisest või välismaalt saadud tulusid ja füüsilisest isikust ettevõtjatele, on tulumaksu tasumise ja tagastamise tähtaeg 1. oktoober. Siis tuleb 17 100 isikul juurde tasuda 36,5 miljonit eurot.

Maksu- ja tolliameti teenuste osakonna juhtivspetsialisti Hannes Udde sõnul on kindlasti mõistlik juurdemaksmise tähtajast kinni pidada. "Hilinenud maksed lisavad maksusummale juurde intressi, mis muudab tasutava summa tunduvalt suuremaks," ütles Udde möödunud nädalal.

Kommentaarid   

0 #1 elektrisaabtasuta.blogspot.com 2018-07-02 20:45
Paraku varjatud maksud on veelgi koormavamad legaalsetest maksudest ja sestap ei tohi nuumata naftabojaare millised pakuvad katust naftasaaduste kaudu.
Bensiini ja diisli asemel valagem paaki vett :
http://m.stins.biz/auto/
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD