Menu

Riigikontroll soovitab soodustingimustel vanaduspensioni kaotada

  • Kirjutas BNS

Riik peaks siduma pensioniea oodatava eluea muutumisega ning kaotama soodustingimustel vanaduspensioni ja väljateenitud aastate penisoni, märgib riigikontroll värskes aruandes.

"Seni on valitsusel ja riigikogul tegemata mitmed otsused, mis aitaksid pensionisüsteemi jätkusuutlikkust täiendavalt parandada. Näiteks on tänini kaotamata soodustingimustel vanaduspension ja väljateenitud aastate pension," seisab riigikontrolli värskes aruandes riigi vara kasutamise kohta.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+7 #11 töötaja 2018-11-13 15:36
Kes selle välja mõttles,siis oleks talle paras selline palk panna ja üks aasta kirja kui on kolm aastat töötanud.Minuar ust oli see Reformi erakond ANSIPI AJAL
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #12 just 2018-11-13 18:30
Arts kirjutas:
Riigikontroll peaks ära kaotama, töö jne samuti ka eesti riik peaks ära kaotama.

esmalt koristada riigikontroll.. .mille eest sitsivad eelnevad riigikontrolöri d nagu kaabakas kommunist Oviir ülikõrgel pensil samuti tema eit...et eestui riika ja rahvas paljaks varastatud poliitkaabakate poolt...arstiab i juba on peezs,palgad nagunii olematud...ja nüüd ka elu töö väärikus pension ära korjata...ikka supiköögid ja Toompea lurjustele eesotsas nestoriga ikka 4000 prensioni millist tervist see vana kommunistist kaabakas teinud on autobaasi väravas stampkella soojas putkas peale tagudes...kui autojuhid vene raskevokitega MAZ`dega jne tapsid tervist,külmeta sid...pidevalt auto alla selili remontimas kasvõi lumehanges...ku na lagunesid,,,ja veel tonnid ja km pidid kärutama tatt ninast väljas...rääkim ata vibratsioonist. ..jne...ja nüüd kontorid noori nolke täis ja nemad OTSUSTAVAD...kä ige kanni...endile varastasite kommunistid pensionid ära ja nüüd trääza rahvale...infra ehitasid nõuka ajal ikka töölised...
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD