Menu

Võru linnapea ja volikogu liikme amet näib olevat meelakkumine

Kõigist Võru linna valimisreklaamidest eristus reformierakondlaste tugeva meeskonna reklaam, mis oli paigutatud Vabaduse 4 omaaegse taksopeatuse parklasse Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna kontori kõrvale ja praktiliselt EKRE lipu (pildil paremal masti otsas) alla. Reklaamile andis sära reklaami keskel olev sõbraliku olekuga koer. Üldse paistsid Reformierakonna reklaamid silma teostuse kvaliteediga. Eile hommikul sõidutati see reklaam EKRE lipu alt aga teadmata suunas minema ja asemele ilmus sotsiaaldemokraatide reklaam. Sotside reklaamide puhul tegi südame soojaks talupojatarkusega tehtud mõnus puidust alus ja raamistik – ei mingeid treilereid-haagiseid.

SUPERAMET ❯ 233aastase linna juhiks saamise nimel lubatakse sügisese linna tänavatel väiksematel ja suurtel ning hiigelsuurtel töödeldud fotodega valimisreklaamidel linnakodanikele õitsengut ja mida kõike veel. Nii hea, kui peaks meie elu olema pärast 15. oktoobrit, ei ole elu veel kunagi olnudki. Nii palju kandidaate ühele toolile pole väikelinn näinudki. Või on? Igal juhul tasub see potentsiaalsete linnapeade rohkus linna ajaloos ära märkida. Omal ajal pidime näiteks linnapeaks paluma Tallinna ekslinnapea proua Ivi Eenmaa.

Võrumaa Teataja tegi linnale ringi peale ja jagame siinkohal nähtut ka lugejatega.

Võru linna suurim, ligemale paarikümneruutmeetrine keskerakondlaste reklaam püüab nii liiklejate, turuliste kui ka turul kaupu müüvate maainimeste pilke, kuid hõivab selles pisikeses parklas hoolimatult mitu parkimiskohta!?

Reklaamil on kahe inimese näopildi juures ka nimi, keskmine aga nimetu.

Omal ajal hõivasid turuparkla sotsid oma punase telgiga, nüüd domineerib roheline. Õnneks ainult kuni 11. septembrini, mil algab aktiivne valimisagitatsiooni aeg ja poliitiline välireklaam tuleb maha võtta ja näiteks talvepuudele katteks panna. Nagu sageli võib ka näha.

Võru linna suurim, ligemale paarikümneruutmeetrine keskerakondlaste reklaam püüab nii liiklejate, turuliste kui ka turul kaupu müüvate maainimeste pilke, kuid hõivab selles pisikeses parklas hoolimatult mitu parkimiskohta!? Reklaamil on kahe inimese näopildi juures ka nimi, keskmine aga nimetu. Omal ajal hõivasid turuparkla sotsid oma punase telgiga, nüüd domineerib roheline. Õnneks ainult kuni 11. septembrini, mil algab aktiivne valimisagitatsiooni aeg ja poliitiline välireklaam tuleb maha võtta ja näiteks talvepuudele katteks panna. Nagu sageli võib ka näha. Fotod: ANDREI JAVNAŠAN

Vaoshoitud linnasaabujate vastuvõtt

Kui Tartu poolt linna sisse sõita, tuleb läbida paar kilomeetrit, kuni kohtab Jüri tänaval maja number 7 (Karja ja Koidula tänava vahel) juures esimest alla ruutmeetrist IRLi valimisreklaami.

 

KUUM

ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next