Menu

Võru võipõua käes ei vaevle

Eile pärastlõunal olid Võru Grossi toidukaupade, Rimi, Maxima, Selveri, Maksimarketi ja Võrumaa toidukeskuse võiriiulid kaetud üsna hea võivalikuga. Foto: KADI ANNOM

Eile pärastlõunal oli enamiku Võru suurte toidukaupluste võiriiulitel valikut piisavalt

KAUBANDUS ❯ Hiljuti Eestit vallanud võipaanika on kõrvu kikitama pannud nii need, kes võid armastavad, kui ka need, kelle ostukorvi võipakk eriti tihti ei satu. Võinappuse poelettidel on väidetavalt tinginud maailmas valitsev koorepuudus. Arvatakse ka, et võidefi tsiit on tingitud tarbija eelistuste muutumisest ning et viimastel kuudel rekordilisele tasemele kerkinud võihinnad ja niinimetatud võidefi tsiidi on põhjustanud suurenenud nõudlus piimarasva järele.

Eile pärastlõunal Võrus Grossi toidukaupade, Rimi, Maxima, Selveri, Maksimarketi ja Võrumaa toidukeskuse võiriiuleid vaadates oli näha hõredamaid ridu, kuid võid tundus siiski jaguvat, märgata polnud ka tugevat tunglemist või- ja piimalettide ees. Kõige rohkem täidetud olid Grossi toidukaupade võiriiulid, kuid see ei tähenda kindlasti kõige laiema sortimendi pakkumist. Kõige hõredam oli Võru Maxima võiriiul, kus esmapilgul ei hakanud silma ühtki eestimaist võipakki. Maksimarketi võivalik oli tavapärane, kuid ka seal oli märgata mõningast ridade hõrenemist. On näha, et Võru kauplustes võiriiulid küll tühjenevad kiiremini kui täituvad, kuid otsest võikriisi veel välja kuulutada ei saa. Kuulduste kohaselt pidi aga nii mõneski Eestimaa linnas võiga päris kitsas käes olema.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next