Menu

Toidumürgistuse süüdistustel puuduvad tõendid

SAHIN • Viimastel päevadel levivad sotsiaalmeedias ulatuslikult postitused, kus väidetakse, et mitmed inimesed on Võrumaa Toidukeskuse valmistoitudest toidumürgistuse saanud. Ei haigla, veterinaaramet ega toidukeskuse juht kinnita neid süüdistusi.

Lõuna-Eesti haigla juht Arvi Vask kinnitas, et temal puudub informatsioon ulatuslikust toidumürgistuste lainest. Küll aga on praegu laialdaselt levimas kõhugripp, mille sümptomid võivad olla toidumürgistuse sarnased.

Toidukeskust haldava OÜ Jaagumäe Kaubandus juhataja Taimar Timmi sõnul on süüdistuse aluseks olev analüüs vereanalüüs. „Toidumürgistust ei ole aga võimalik vere kaudu kindlaks määrata, selleks tuleb teha mustuseproovid ja muud suuremad analüüsid,” lausus Timmi.

Ka veterinaaramet kinnitas tema sõnul neljapäeval, et ükski Võrus arsti poole pöördunud inimene pole endale lasknud teha toidumürgistust kinnitavaid analüüse.

Kommentaarid   

+21 #1 Mari-Liis 2016-03-07 10:15
Seda uudist lugedes absoluutselt ei imestanud!!! See oli küll kuid tagasi kui mehega mõtlesime, et pole aastaid Jaagumäel söömas käinud ja meenutades kunagisi häid lõunasööke, me sinna suundusimegi. Ma olin niiiiiiiiiiiii pettunud, kiievi kotlet oli seest tühi, täiesti kuiv kana, nagu saepuru oleks söönud. Kindlasti oli tegu mitu päeva vana toiduga, mida korduvalt oli üles soojendatud. Maitse oli kohutav.... Saime nii halva kogemuse, et enam tagasi ei lähe...
Tsiteeri | ebasobiv
+15 #2 Mite 2016-03-07 13:34
köögivilja salatis mitte alati, kuid tihti kuivanud keedukartul ilusti ära kasutatud, saan aru küll et midagi ei tohi ära visata, kuid nõnda kannatab ju toidu kvaliteet, Ei käi juba aastaid jaagumäes söömas pärast seda kui gulassi söömisest kõhuvalu sain,
Tsiteeri | ebasobiv
+10 #3 Kutsar 2016-03-07 20:05
Üldiselt võib selles sovhoosi sööklas söömas käia, kiire teenindus aga toidud ei ole nii maitsvad nagu Vabaduse tänava omas.
Tsiteeri | ebasobiv
+15 #4 Andres 2016-03-08 07:22
Ega see toidumürgitus tulemata ei jää kui poes aegunud ja vana kraam sööklas inimestele maitseainetega yle tuunitakse ja letti lykatakse .Söödab nagu sigu -seda timmi oskab....Eile oli nt Vabaduse jaagumäes mingi kotlett koos kastmega nii soolane naguoleks soov mingit maitset peita ja muidugi see 100 kg teenindaja..... .Mitu aastat pole sellise kivinäoga teenindust kohanud.Igatahe s häid maitseelamusi.. ...
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #5 Arusaadav 2016-03-08 23:02
Nö monument selle yrituse platsil räägib ise enda eest, millega tegemist :-)
Tsiteeri | ebasobiv
-11 #6 võrulane 2016-03-09 06:38
Põrssakari vingub siin.
Timmi toodang on puhas mahe,,mingeid mürke seal pole,,puhas öko...oma naabrimutilt saate salmonella kauba peale krr
Tsiteeri | ebasobiv
-6 #7 eestlane 2016-03-09 14:23
Kõikse parem eestlane on ikka kade eestlane. Kokk on kehva, toit on paha, palk on madal, usku on vähe, lumi on must, taevas ei ole piisavalt sinine...
Mina olen Jaagumäe Toidikeskusest saanud nii cateringi teenusena süüa kui ka kohapeal. Täitsa head söögid ja hinnatase on ka suhteliselt mõistlik.
Tsiteeri | ebasobiv
+8 #8 naabrimutt 2016-03-16 09:19
No mis ökost me Timmi puhul räägime, kui ta isegi ei söö oma põllu köögivilja vaid ostab naabrimuti käest kes ei kasuta kemikaale.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD