Menu

Kogemused ja õppetunnid: teekond idamaise filosoofiani, 3. osa

  • Kirjutas Heleri Lakur

Egle Vodi naudib maaelu ja pakub võimalust osaleda saunaõhtutel, mille kohta leiab infot Elojuure lehelt. Foto: AIGAR NAGEL

Südamega kaasamõtleja ja naiselikkuse kummardajana on Egle Vodi (37) leidnud end viimastel aastatel tegutsemas just selles valdkonnas, mis on talle hingelähedane.

Emaks saamine on teda iga kord viinud uutele radadele ning keskkonnakaitse erialal õppinud naisest sai terapeut talle endalegi loomulikul teel.

Keskkonnakaitsjast terapeudiks

Ta on üks vähestest naistest Võrumaal, kes viib suviti läbi erinevaid saunateraapiaid ja on avastanud enda jaoks nii ingelliku reiki kui ka tantrateraapiad. Enne kui temast sai terapeut, õppis ta keskkonnakaitsjaks, siis sai temast tulihingeline keelepesanduse üks eestvedajatest Võrumaal.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+9 #1 Arts 2019-01-27 12:13
Ah, et reiki ja tantratantsu hakkab saunas tegema. No kui juba tantraga tegeleb siis on sellel naisel asi kahtlane kuhu kätt hakkab ajama. Üks Mumuu taoline mees koeraga hakkas ka tantraga naistel kätt ajama kusagile. Mumuu uputas oma koera ära aga see habemega käib ikka oma koeraga ringi. No see naine hakkab ka saunas tantraga kindlasti meestele kusagile kätt ajama massaaziga.. Vanalt hakkas lapsi saama siis tuleb nooruspõlve kired ka tagantjärele rahuldada. Kas näete nüüd Võrumaal jälle üks soolapuhuja juures ja neid tekib nagu vihmaga seeni. Inimene teeni tööga ausalt raha. Sealkandis tegutseb kitsefarm, tööjõudu ju tarvis.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD