Menu

Kaja Kallas: Keskerakonnaga on kolm suurt erimeelsust

  • Kirjutas BNS

Reformierakonna esimees Kaja Kallas

Valimisvõidu poole liikuva Reformierakonna liidri Kaja Kallase sõnul on neil Keskerakonnaga kolm suurt erimeelsust, samas Isamaaga on koalitsioonileppe võimalused laual.

Kallase sõnul on selge, et koalitsiooni moodustamisel tuleb arvestada, et mänguruum on vaid 101-liikmelises riigikogus ning võimuliidu loomine saab olema keeruline.

Kallase sõnul on Keskerakonna põhimõtetes kolm suurt erinevust. "Üks on maksupoliitika, kui Reformierakond pooldab 500-eurost maksuvabastust kõigile," ütles Kallas.

Teine on kodakondsupoliitika, kus Reformierakond ei soovi taganeda eesti keele oskuse nõudest. Kolmas küsimus on eestikeelse hariduse teema.

Kallase sõnul on välistatud Reformierakonna koostöö EKRE-ga, samas on neil ühisosa Isamaaga.

Kommentaarid   

+1 #1 Vilma 2019-03-05 13:36
Tegelikult on see seadus mööda, et mulle see ei meeldi ja ma ei moodusta kvalitsiooni temaga. Peaks ikka õige olema kes järjest suurema häälte arvuga, nemad saavad koos moodustada valitsuse aga mis me räägime, siin riigis on kõik seadused tagumise poolega mõeldud ja ega seegi erand pole.Jõudu käparditele.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 ühisosa 2019-03-05 15:53
Käibki üks ühisosa jutt, raha on teile ainult ühine osa. Euroopa liidu majanduslanguse st tuleb alustada, krahh tulemas. Sellised ulmelised summad, mida neelab riigiladvik, tuleb muuta seaduses.kordad es väiksemaks.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD