Menu

100 000 inimest saab töötukassa abil uuendada oma isiklikku tarkvara ja osaleda IT koolitustel

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Pixabay

Tehnoloogia kasutamise oskus on muutunud tööl aina olulisemaks, mis paneb neid, kes ei ole senini tehnoloogiaga kokku puutunud tööturul keerulisemasse olukorda.

Lihtsamaid protsesse tuleb arvutiga täna teha juba pea igal töökohal, ole sa siis Laohoidja, kaupluse kassiir, turvatöötaja või õmbleja.

Hirm tehnoloogia ees võib just vanematel inimestel tekitada tunde, et neid pole tööturul enam tarvis - robot tuleb ja võtab minu töö ära. Et uue aja tööd mõistust kokku ei jooksutaks, tuleb oma isiklikku tarkvara uute teadmistega värskendada. Tehnoloogia hõlbustab töö tegemist ja toob ellu uusi võimalusi.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 ussssss 2019-03-12 08:11
ja ärikana kallid inimesed tuletan teile meelde ,et tugev palk on elamiseks pensionini :lol: mitte ,et suur ärikad peavad pärast alla vötma ärimiisude pärast turgutamiseks gröösuslikke summasid :lol: idikate turgutamiseks kus jälle pool kaob jumal-teab kuhu :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 ussssss 2019-03-12 08:16
ja nendele lastekasvatajat ele ütlen ,et ei oleks kuulda möne ärika kärsatamisest ,et sul pole lapsi :lol: lapsed on teie enda teha :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD